Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent ha tojásra bukkansz...

Mit jelent ha tojásra bukkansz egy már nem lakott lakásban? Több helyen is?

Figyelt kérdés
Az én nagymamám egy nagyon érdekes ember. Sok időt töltöttem vele falun nyaranként. Mindig negatív, rossz dolgokról beszélt. Átkok, szidkok és ezzel kapcsolatos történetek. Gyerek voltam, nekem ezke voltak az esti mesék. Nem tűnt akkor fel, hogy ezek nem jó dolgok. Soha nem meséltem a szüleimnek. Valószínű akkor többet nem vittek volna falura. Ilyenkor tata alud, vagy focit nézett. Tatam pár éve meghalt. Azóta minta nagyít kicserélték volna. Városra költözött. Folyton rossz dolgokban mesterkedik. Lassan az egész család felbomlik. A házzal ahol éltek eladodik. A szüleim azelőtt kimentek takarítani. Tojást találtak paplan között, régi vasaloba a kamrában, műanyag vederben. Mindent úgy hagytak. Mikor legközelebb mentek a tojások helyet labda volt. Ezt senki nem érti. Jelenthet ez bármit is? Próbálok nem hinni és teljesen kizarni ezeket. Elsőre viccesnek tűnhet a történet de hidjetek el nem az.

2019. dec. 22. 19:24
1 2
 1/11 Picipok2128 válasza:
Érdekes.. kiváncsi vagyok a válaszokra en is ☺
2019. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet nagymamád tojta őket. Lehet reptílián volt és az ő tojásai azok. Süsd meg szalonnával őket
2019. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt ezoba tenni, szerintem szimpla demencia...

Mondjuk az, hogy tojás van a kamrában, vagy egy műanyag vödörben egyáltalán nem furcsa.

2019. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De a vasalóban meg az ágyneműben azért kicsit furcsa, nem?

És nem lehet, hogy a nagymama cserélte ki a tojásokat labdára? Vagy ő már nem is jár abba a házba?

2019. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Faberge tojások voltak akkor megfogtad az Isten lábát.
2019. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid kimentek takarítani és mindent úgy hagytak? Ez már alapból gyanús...

Egyébként még ha fel is tételezzük, hogy hiszünk mindenben, szellemben démonban meg a mátranováki fanyűvőben, akkor sem tudom elképzelni, hogy milyen entitás és miért cserélt volna ki tojásokat labdákra...

Szerintem kérdezd meg a nagymamádat, ha valaki tud erről valamit, akkor az csakis ő lehet.

2019. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tojásra bukkantál azt jelenti, hogy valaki odatette. Valószínűleg a nagyid demencia, vagy valamilyen babona miatt. A labda meg azt jelenti, hogy valaki más meg kicserélte labdára mert azért a tojás csak nem annyira jó ötlet (megzápul idővel ugyebár).
2019. dec. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézetem szerint kérdésed nem a legszellemesebb, legértelmesebb troll kérdés.

.

"A házzal ahol éltek eladodik"

A házat tulaj eladhatja, de egyetlen ház sem ADÓDIK el önmagától!

.

A tojás azért CSERÉLŐDÖTT labdára, mert labdából nem lehet rántottát csinálni.

A vasalóba olyan tyúk tojása került, amelyik ért a tárgyak dimenziókon keresztüli, kivánt helyre áthelyezni.

2019. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyagi gondok miatt adódik el a ház szerintem.


Tojások. Labda.

- demencia lehet (időskori elbutulás)

- valamilyen szimpatikus mágia is lehet (esetleg).


A fekete mágiában a szimpatikus mágia használható eszköz. Működhet magyarul.


Tojás: az élet csírája. Benne van az élet.

A megrontott tojás jelentheti valaki más életének megrontását.

Példa:

„A tojás életcsíra. Ugyanolyan élet, mint az ő élete. Megrontom ezt a tojást (valamilyen módon), ugyanilyen módon romoljon meg az ő élete is!”

(Ez egyszerű, primitív rosszindulatú boszorkányság.


A hajdani boszorkányok között egyébként nagyon sok gyógyító is volt.


Ha baljós, rossz dolgok történnek (történtek) másokkal a nagymamád körül, az is lehet egy jel.

Ki milyennek születik, kb. olyan karaktert visz. Változni szerintem rendkívül nehéz.


Tojások helyett labda.

Erre nem igazán tudok mit mondani.

Nem tűnik mágiahasználatnak.


Hiszek egyébként Neked, nem gondolom, hogy csak „trollkodsz”.

Ha esetleg írsz privátban részletesebben, lehet, hogy tudok mondani rá valamit.

2019. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Időskori demenciát jelent.
2019. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!