Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy szellem van a...

Lehetséges hogy szellem van a lakásban,éjszaka mindig lépteket hallok a konyhában, reggelre meg eltunnik a behűtött energiaitalok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na szép, most rávezettél arra, hogy nálunk mi történik a süteménnyel. Én meg eddig a gyerekeket gyanúsítottam meg mindig. Most mehetek elnézést kérni tőlük.
2021. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a cigarettával vagyok így reggelre mindég kevesebb van benne .
2021. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamiféle "alig eszem valamit mégsem tudok lefogyni" szindróma. Mihelyt nem figyel oda, elkezd enni, vagy hasonlók. Én simán ráfogom a páromra ha ilyesmi történik, pedig sajnos én vagyok a tettes.
2021. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Veszel 30 centiméternyi gatyagumit,széjjeldarabolod

hüvelykujjnyi darabokra, azután minden darabot újra kettévágsz. Ezt éppen éjjel tizenkét órakor teszed.

Utoljára azt mondod fennhangon: ”száz macska, kilenc macska”, és keresztet vetsz.


Ezzel megzavarhatod a szellem ténykedését,és többet nem fog eltűnni semmi.

2021. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül élsz vagy betörő vagy skizofrénia/egyéb mentális rendellenesség.

Ha van lakótársad akkor valami embertelen hülye vagy.

2021. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szellemek nem tudnak evilági italokat fogyasztani, meg eltüntetni dolgokat, úgyhogy ennek a problémának nagy valószínűséggel máshol kell keresni a forrását.
2021. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Sok volt a pia ma is te alkesz....
2021. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lépteket hallasz, menj le alfába és kérjed meg a szellet, hogy vasalt bakancsa helyett használja az odakészített papucsot, csak ne csoszogjon.
2021. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!