Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hülyeség ugye? Azt hallottam...

Hülyeség ugye? Azt hallottam a másvilágról a tükrökön keresztül járkálnak. és ajánlatos nem tartani, lefedni. Tetőtől talpig tükrös szekrényem lesz!

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 23:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Kik?
2014. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%

Nem hülyeség.


Nekünk van egy mozi nagyságú szobánk. Annyi a különbség, hogy képernyő helyett tükör van.

Ott szoktam előtte üldögélni és cigizni. Volt már, hogy a tükörben a szoba a fejetetejére állt, a tükörképem pedig lemászott, mint egy pók habzó szájjal. Verte a tükröt mint a hülye, de nem tudodott kijönni, így elkezdett hörögni, sikoltozni, amíg ki nem tört a tükör meg az ablakok. Majdnem levágta a fejem egy éles üveg darab.

2014. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

akkor hülyeség :)

nem akarok itt rosálni előtte minden éjjel

2014. nov. 3. 23:35
 4/29 anonim ***** válasza:
53%
Pedig fogsz, most, hogy megfogant a fejedben a gondolat.
2014. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%

Jaj és azt is kiabálta, hogy el fog jönni érted és kitépi a mocskos lelked, te nyomorult féreg....

Most meg téged látlak a tükörben...

Jaj...

2014. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az anyagi világ része a mindenségnek így nincsen szükség tükörre ahhoz hogy bemászkáljanak. Mert nincs hova bemászkálni hiszen benne vannak!


Ezt már megint valami ezoterikus balfék találta ki.

2014. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

akkor most meg abba gondoltam bele, mi lenne ha félve nézném a tülröt és melletem ülve nézné az is, akit nem is látok..

meg remélem nem lesznek elsuhanó árnyak benne, meg hasonlók. egyedül lakom :(

2014. nov. 3. 23:58
 8/29 anonim ***** válasza:

A tükör csak egy tárgy, mint a szekrény, asztal, tv...annyi tulajdonsága van, hogy visszatükröződik róla minden.


Nem fogsz benne mást látni, mint ami valójában van körülötted...az élet nem horrorfilm.

2014. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
7%
Nekem pedig egyszer volt egy óriási pók, azt hiszem tarantula a fejemen. Nem hittem a szememnek, de nem is sokáig volt szemem.
2014. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A tükör visszaveri a fényt. Nagyjából ennnyit tud.
2014. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!