Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megneztem az insidious film...

Megneztem az insidious film 2. reszet is a felesegemmel. Szamos szellemes demonos horrort lattunk mar. Ha valodi ordoguzest neznenk ami megtortent, akkor atjonne a leny a masvilagrol? Veszelyes lenne?

Figyelt kérdés

Csak par peldat mondok a filmekkel kapcsolatban.

anabelle, demonok kzozott es sok mas hasonlo. Nem jut mondnek a cime az eszembe mert en nem hiszek a szelemmekben es domonkban ellenben Istenben igen. A felesegem is meg van bizonyosodva, hogy a masik vilag letezik es neha szokta erezni a massagot a kornyezetben. De en soha nem tapasztaltam ilyet. Inkabb a kezzelfoghato vilagban hiszek a vallas mellett. Nezhetunk teljes biztonsagban ordoguzest meg ilyen demonos videokat? Illetve akinek van, az linkeljen ide kerem de csak ha teljesen biztonsagos, akkor fogjuk megnezni mert hallottam olyat, hogy raulhet a demon a lelkemre vagy hozzamtartozomera es az nagy karokat tud csinalni. kikesziti, elo zombiva teszi (agyhalotta meg ilyenek)...



jan. 21. 00:46
A kérdező szavazást indított:
hiszek a masvilagi lenyekben, de meg nem tapasztaltam
nem hiszek bennuk
volt mar ilyen elmenyem, tapasztalatbol mondom; vannak
hozzad hasonloan en is tapasztalni vagyom, de biztonsagban
felek toluk, latom oket olykor
en csak poenkent fogom fel ezelt a temat
vallasos vagyok, ezek nem leteznek
vallasos vagyok, a masvilagi lenyek leteznek mint a Mindenható
10 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

A gonosz nem más mint Klaus Schwab stb meg a hűségesei hódolói/talpnyalói pl, Novák Katalin! de szegénynek nincs más választása a pártba.

Tehát a gonosz lények itt élnek köztünk! Nem kell átjönniük sehonnan se!

jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem a logikádat.


"Ha valodi ordoguzest neznenk ami megtortent, akkor atjonne a leny a masvilagrol?"


Az ördögűzésnek miért is kéne megidéznie vagy átcsalogatnia valakit? (már ha létezne ilyen) Annak pont az űzés és nem a csalogatás a lényege.

jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Ti is olyan emberek vagytok akik ennyire erősen hinni akarnak a természetfeletti fantázia világban? Hajrá! Mindig lesznek olyan hibbantak akik azt hiszik, hogy megszállta őket valami :D
jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

Ahhoz, hogy megszálljon valakit egy démon vagy gonosz szellem be kell invitálnia a testébe. Még a filmekben is így mutatják, pl. Az ördögűzőben a megszállás előtt a kislány azzal a szellemtáblával játszik.

Magától nem tud ártani.

jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Semmilyen bizonyíték nincs Isten Ördög Szellemek Démonok létezésére

Amíg nincs bizonyított tény addig nem nyilvánítható létezőnek egyik sem

jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Most akkor hiszel a démonokban vagy sem?


"Nem jut mondnek a cime az eszembe mert en nem hiszek"

Ez nem indok :D


És honnan tudnánk biztosan, hogy biztonságos-e megnézni egy videót?

jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Jólvigyázz! Nem számit, hogy hiszel-e vagy sem, de ha megnézel egy ilyen ördögűzős filmet, megszáll a zördög! Az tuti biztos. Már megnéztem az Anabelle, Démonok között, Insidious összes részét, és még rengeteg más ilyen filmet. Már félig zördög, félig ember vagyok annyira meg lettem szállva!
jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
A film hülyeség, ezek az entitások folyamatosan közöttünk vannak, csak nem tudod érzékelni őket, ha nem akarják.
jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt írtad, nem hiszel a démonokban. Mégis félsz tőlük?
jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9

nem pont igy de ilyesmi.

a emberi leny mar a tudat ota igy van ezzel.

sok tudost elegettek magjan mert boszorkanysagnak gondoltak.

en azt mondom ezzel, hogy nem zarom ki oket csak nem hiszek bennuk.

azaz elovigyazatos vagyok mert sokat hallottam olyanrol h buta kolykok olyat csinaltak amiben nem hottek, es nagy baj lett belole.

tehat az ismeretlentol jobb tartani ha van egy kos veszely kocakazat is.

nem jol mondom?

koszonom mindenki valaszat, varok meg valaszadokat ide (:

jan. 21. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!