Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet elűzni a szelleme...

Titoktina kérdése:

Hogyan lehet elűzni a szellemeket?

Figyelt kérdés
Nem idéztem szellemeket csak félek tőlük meg minden. Ha tudtuk történeteket vagy tippeket akkor kérlek írjátok le!
2010. nov. 9. 19:45
1 2
 11/16 A Csöbárd ***** válasza:
Azt mondom, ha szellemet észlelsz, mutasd erősnek magad! Feszítsd meg az izmaidat és ne félj, mert megérzi! Üvölts rá, vagy még jobb ha kiröhögöd. Ha keménynek lát békén hagy! Tapasztalatból mondom!
2010. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

00-1-800-GHUSTBUSTERS


Hívd őket.

2010. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
nézd az oda átot
2010. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 slora ***** válasza:
A sz@rra azt mondtad.hogy nem használ.Próbáltad??Lehet,hogy hatásos.Egyébként ha látod üvölts rá és mondd azt hogy húzzon el nagyon zavaró,hogy itt van
2010. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nézz Supernaturalt (magyar cím: Odaát)tuti hogy nem csak szellemektől fogsz félni onnantól fogva:D

Viccet félre téve (bár én nem hiszek bennük) keress valamit amiben hiszel hogy megvéd és bízz benne mindig tartsd magadnál (nem konyhakésre gondolok csak valami jelképes apróságra medál stb) és ne is gondolj arra, hogy vannak szellemek... legalább lesz egy szerencse amuletted...

2010. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Almafa Ágacska válasza:
Aki fél, bármitől is,IMÁDKOZZON Istenhez!Ez az egy TISZTA gyógyszer létezik,a többi hazugság.Tudom,mert kipróbáltam.Az Egy Igaz Isten,de csak Ő, EGY PILLANAT ALATT elvágja a félelem kötelét,ha valaki hittel, teljes szívvel kéri,segítségül hívja Őt!Nekem is megtette,hála Neki!Nyilván meg tudja tenni,mivel Ő a Leghatalmasabb,mindenek felett való!Övé a dicsőség örökké!Isten áldja!Almafa Ágacska.
2017. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!