Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meglepő a reakció? Három éves...

Meglepő a reakció? Három éves és szellemeket lát.

Figyelt kérdés
Három éves unokahúgom magában beszél, azt mondja, hogy egy néni van ott vele sokszor, akinek nincs szeme, és hiányzik néhol a bőre, le is rajzolta, borzalmas volt? Valóba beszélhet szellemmel? Furcsa, ha a temetőben vagyunk azt mondja ott is vannak sokan, csúnyák... nem tudjuk hogy mit kezdjünk a gyerekke... ötletek?
2011. jan. 6. 03:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
12%

vigyétek el orvoshoz, amíg nem késő.......

...és ne nézzen több horrorfilmet.

2011. jan. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
67%
Sok gyermek látja a szellemeket, van aki jobban van aki kevésbé. Az egyik ismerősöm kislányát egy szellem folyton piszkálta, nem bírt a kisgyerek aludni. Elhívtak egy faszit, aki eltüntette végleg a szellemet.
2011. jan. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
65%

TV-t nez a gyermek?

A temetoben valoban ott vannak a szellemek, es lathatja azokat, de nem szabad ketelkedni a gyermek szavaban, hanem figyelmesen hallgassak meg, amikor ezekrol mesel, mivel ez nagyon fontos.

2011. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
34%

Miért csúnyák a temetőben levő szellemek ? Csak meghaltak.


Azért álljunk meg ! Más az hogy a gyerek néha észrevesz egy szellemet, ha nagyon unatkozik és odafigyel, mert mondjuk látják a szellemet és fogékony rá, és megint más az hogy zombikkal társalog és kapcsolatot ápol vele. Ha az iskolába is ez lesz diliházba csukják a gyermeket, és a kedves szülőt felelősségre vonják, hogy miért nem időben vitte orvoshoz amíg még lehetett. Ezzel elcseszheted a gyermek életét.

2011. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Salx Narval ***** válasza:
52%
Én is ezt a sok idióta mesefilmet vélem a a dolog hátterében.A kislányomnál is régebben előfordultak hasonló dolgok, csak őt, harapós kutyák, gonosz varázslók ijesztgették.Jó pár hónapba telt mire megértettem vele , hogy amit a filmekben lát nem valós dolgok.Próbáljatok vele sokat beszélgetni és megértetni vele, hogy képzelődik.Persze, ha ti is hisztek az ilyesmiben, akkor nem igen tudok tanácsot adni.
2011. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
44%
Tegnap amikor mentem haza suliból egy 10-12 éves lánymellet mentem el aki a fiú barátjával beszélgetett, a fiú haverja kb 10-12 éves lehetett, meg hallottam a lány mondatát " a szellemek közelről átlátszónak látszanak" Ez volt az a mondat, többször is elszoktam menni mellette de biztos perverznek vagy hülyének néznének ha szellemekről kérdeznék tőle....
2011. jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
47%
Semmit ez egy adottság, én szívesen beszélgetnék vele, egyébként én is szoktam látni őket, de csak pár másodpercig és utána eltünek , tud a szellemekkel beszélgetni?
2011. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
47%

Senki nem lát szellemet,a gyerekek sem! Ezt csak belemagyarázzák,akik hisznek ebben.

A gyerekek nagyon jó megfigyelők,akkor is megjegyeznek sokmindent,ha látszólag nem figyelnek oda. A fantáziájuk pedig végtelen.

A párom közgazdász,én pedig levelezőn végeztem az egyetemet. Egy vizsga előtt a nominál és reálbér kritériumairól beszélgettünk. A 3 éves fiam közben a szobában elmélyülten játszott az autóival,és látszólag nem figyelt ránk. Nem is szólt egy szót sem hozzánk.

Pár hét múlva baráti társaság volt nálunk. Kérdezték,hogy a vizsgám,hogy sikerült. Egyikük rákérdezett,hogy mi az a reálbér. A fiam bent volt a szobában,és mielőtt bármelyikünk válaszolt volna a kérdezőnek,megdöbbenésünkre tökéletesen elmondta a definiciót!

Akkor ő 3 évesen képzett közgazdász volt? Nem,egyszerűen játék közben a kisfejében elraktározta a hallottakat.

Ugyanez van a szellemlátások esetében is. Nem szabad túlmisztifikálni,mert később nagyon árthat a gyereknek.

2011. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
54%

A gyermekeknek még jobban nyitva van a harmadik szemük, így tapasztalhatják meg azt, amit a felnőttek nem.

Aztán később ez bezáródik, de később ki lehet nyitni akinek meg van rá a képessége.

Nem butaság amiről beszélnek, érdekes élmény figyelni a megtapasztalásukat.

2011. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
88%

Kisegyerekként én is láttam valamiket, amiket rajtam kívül senki, de, hogy szellemek voltak azt nem jelenteném ki egyértelműen.

Most teljesen normális 22 éves lány vagyok, kinövi ő is.

2011. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!