Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért félek így a víztől?

Miért félek így a víztől?

Figyelt kérdés
A tiszta, átlátszó vízzel semmi bajom nincs, (imádom a fürdőket, járok uszodába) amíg max 2 méter mély. Viszont az olyan víztől, amin nem látok át iszonyatosan félek, ezt csak tetőzi az, hogy nagyon mély is. Minél mélyebb, annál átláthatatlanabb is, és ha még tudnám is, hogy nincs mitől félnem, én akkor is félek tőle...
2010. nov. 9. 23:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom ez csak egy fóbia, például az én nagymamám a késtől félt rettenetesen. Nem is vágott le egyetlen tyúkot sem. Én pedig a villámlástól félek, de nagyon.
2010. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Mert szeretsz mindent átlátni és amit nem látsz át azt nem is érted és félsz tőle. Nem tudom.Lehet tényleg csak fóbia, de az oka talán lehet amit írtam.
2010. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Fraser ***** válasza:
Nekem nincs ilyen fóbiám de ha úszol a tengerben és megedalá nézel az félelmetes tud lenni....mondjuk lehet ,hogy csak a cápától félek.....de asszem a mélység és a beláthatatlanság az oka....
2010. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Az ismeretlentől való félelem normális. Emellett lehet, hogy nem vagy biztos az úszástudásodban, vagy maga a tudat, hogy a vízben nem vagy olyan "stabil" mint szárazföldön, nem tudod megvédeni magad, ha szükség lenne rá (hába tutot, hogy nem lesz, ezek tudatalatti dolgok).
2010. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanilyen vagyok. Tengerben sem megyek b, csak ameddig lelátok az aljára. Rossz is belegondolni, h a búvárok lemennek a sötét aljára áá meg is halnék. Egyébként szerintem is az ismeretlentől való félelem az oka. 18/L
2010. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
60%
elképzelhető az is hogy valamelyik előző életedben vízbe fulladtál és ez az oka a félelmednek
2010. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
70%

A válasz lehet ésszerű is, meg nem is. Talán egy régi elfeledett esemény miatt félsz. Esetleg kikérdezheted a szüleidet nem történt-e veled valami. De lehet, hogy nincs semmi józan ok.

Ellentétben Veled én pont az úszómedencék vizében félek, a természetes vizekben meg nem. Egyszer mejdnem belefulladtam az egyik strandon a medencébe. Nyilván ezért van.

A magas épületektől is félek. Erre nincs magyarázat. Talán előző életemben rámdőlt valami.

Kata

2010. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató válaszokat írtatok... Úgy tudom, nem történt velem semmi olyan, ami okot adna a félelmemre, de igen, talán az ismeretlentől való félelem az oka. Igazából eléggé sok mindentől félek, sok fóbiám van, nem tudom miért... Köszönöm a válaszokat! =)
2010. nov. 10. 17:10
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Te első birka! Nem azt kérdezték, hogy a te nagyanyád, vagy hogy te mitől priccolsz!
2010. nov. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
22%

"valamelyik elozo eletedben vizbe fulladtal" ? hulye vagy te ? hany eves vagy, nojj mar fel, ja varj... elmeselek par dolgot:

- a telapo nem letezik, a szuleid adjak az ajandekot

- a horoszkopnak semmi valosagalapja nincs, maximum nagy altalanossagok, amik mindenkivel megtortennek

- a csillagok allasa loszart sem jelent a szemelyiseged kialakulasara nezve

- nincs tobb eletunk, nem fogunk tobbszor elni, es nem is eltunk ez elott, lehet, hogy nehez ezt feldolgozni de kerlek probald meg

- nem leteznek istenek, az emberek talaltak ki oket

- a fobiaknak teljesen mas eredetuk van, mint ilyen vallasi, reinkarnacios szarsag amit te bele akarsz beszelni.

2010. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!