Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan győzzem le a víziszonyo...

Hogyan győzzem le a víziszonyomat, meg lehet igy tanulni uszni? Félek a mély víztől, de meg szeretnék tanulni úszni. Rossz gyerekkori élményem miatt félek a viztől.

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

akkor hát...


ne fürgyé le!

2010. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Usszal sekely vizben. Ez most komoly.. ha abban biztosan uszol majd, nem fogsz felni a mely viztol sem. Hiszem az igazabol amugy sem szamit, hogy milyen mely alattad a viz, ha a tetejen uszikalsz. Az agyadban kell rendetrakni eloszor.
2010. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Elso, te egy allat vagy ! :-)
2010. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát tényleg állat :)

2.köszi az értelmes választ :)

2010. júl. 5. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon rossz emlékeim vannak alsó tagozatból.azóta sem mozgok biztonságosan a vízben.amíg biztosan tudom,hogy leér a lábam,nyugodtan elúszkálok,de mélyebb vízben halálosan félek.

Magát az úszást sikerült megtanulnom,tehát elméletben jó vagyok,de vízben nem annyira.

2010. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak kötekedem, a víziszony a veszettség régi neve.
2010. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én folyamatos, finom hozzászoktatással kezdeném: elsőnek csak kiraknálak a strandra, de vagy 1 hónapig minden nap...

ha az megvan akkor be is raknálak a vízbe, de csak hogy gubbassz benne. Ez is egy jó ideig eltartana. Aztán bele is rakhatnád a fejed és mehetne a légzéstechnika...Aztán amikor minden éjjel medencéről, meg tavakról meg a Balatonról álmodnál akkor mehetne egy úszótanfolyam...tény hogy a vízhez szoktatással elmenne a komplett nyarad, de mivel nem lenne már az elején rossz élményed és nem a félelem rögzülne benned, hanem az, hogy ott SOHA, SEMMI NEM történik Veled, akkor szerintem már nem félnél tőle...

Amikor én is 3 órán át aszalódtam a gyerekmedencében és rájöttem, ha nem szivatnak, akkor nincs gond. És jött a nagy bölcsesség: nem a víz a hülye, hanem az aki miatt rossz élmény maradt meg Benned. Persze mindig legyen ismerős vagy haver vagy barát/barátnő aki azért felügyel!!!

2010. júl. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A veszettség régi neve? :)

Mesélsz róla? :D érdekelne

2010. júl. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!