Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvásparalízissel kapcsolatban...

Alvásparalízissel kapcsolatban, kinek milyen élménye volt már?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez az egész jelenség pontosan,de furcsa dolgok történnek ilyenkor velem.kíváncsi vagyok volt-e másnak is.
2010. nov. 26. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az összes eltérítés paralízis eredménye. jöttek az ufok aztán megpakolták, közben meg paralízise volt. és a tudatalattija játszott vele
2010. dec. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen, úgy is, hogy a szemöldökömet tudtam mozgatni, de a számat már nem. (ez este volt)

Általában az volt a rossz benne, hogy nem én irányítottam a légzésemet, és úgy éreztem, hogy nem veszek elég levegőt.

Furcsa hangokat én egyáltalán nem hallottam ilyenkor.

2010. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen csak ekem egy kicsit durvább mint a tiétek. Az volt hogy az ágyamban fekudtem sötét volt a szobában és én sem tudtam megmozdulni és valami rám ugrott nagy éles karmai voltak és elkedte összevissza karmolászni a fejemet de még mozdulni se tudtam. NAGYON ROSSZ VOLT :(
2010. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 a_maestro_főnök ***** válasza:
ne hozzuk ide a a tárgyakat jó ?
2010. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!