Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért ennyire plátói az egész...

Miért ennyire plátói az egész lelkem?

Figyelt kérdés

Boldog és optimista vagyok. Szinte mindig. De ez csak annak köszönhető, hogy kiszínezem az életem. Állandóan álmodozom, éjszaka és napközben, mindig, megállíthatatlanul. A szerelemre is ez igaz. Sokan kezdeményeznek, de én mindenkit elutasítok, mert mindig van valaki akiről álmodozom. Persze ez is csak plátói, hiszen sosem tudja az adott személy, hogy a lelkem már egy egész életet leélt vele. Mindenkivel ezt csinálom, a jelenlegi személyről november óta fantáziálok. Az az előttiről csak 3 hónapot, mert neten ismertem meg és mikor élőben is találkoztunk szertefoszlott az egész, már nem volt szükségem többé rá. Igazából nem vagyok magányos, nem egy adott személyre van szükségem, hanem a szerelem érzésére.

Szóval az egész lelkem plátói. Imádom a fantasy filmeket, ahol a semmiből alkotnak meg egy világot, a legmélyebb tengerekben úszkálnak majd pedig felszállnak a felhők fölé. Jól érzem magam ebben a világban, de ez nem a valóság. Ki lehet egyáltalán szállni ebből? 19/L


2011. ápr. 2. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 15:28

De ez fiúknál is igaz hogy a tökéletesröl álmodoznak,föleg a hsp fiúknál..Szóval nem csak a lányok vannak ezzel egyedül..

2011. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Jó-jó, de a hsp(hiperérzékeny) fiú ritka mint a fehér holló, valószínűleg ezért szól a lányokról a mondás. Nem mondom, hogy a fiúk nem álmodoznak, de evolúciós és praktikai szempontokból régen a lányok is kellett az érzelmesebbek legyenek (pl. a kisbaba miatt; vagy a hangunk is vékonyabb:D milyen lenne már, ha egy újszülöttre dörmögnénk?:D). Na de nem akarok eltérni a tárgytól.
2011. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Te Halak vagy, neked ez az alaptulajdonságod. Te ilyennek születtél. Maradj ilyen mindig.
2011. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nyilak a horoszkópom, de azért köszi. :) És köszönöm mindenkinek aki megpróbált tanácsot adni. Bevetek mindent, de mihelyt nem arra koncentrálok hogy ne fantáziáljak...nos, sajnos azonnal alkotok valami újat.
2011. ápr. 16. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!