Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » "A föld szívcsakrája Dobogókőn...

"A föld szívcsakrája Dobogókőn van! " Nem unják még ezt az ökörséget?

Figyelt kérdés

Voltam a Dalai Láma előadásán még szeptemberben. Kérdezték tőle, hogy valóban Dobogókőn van-e a föld szívcsakrája, mire jót nevetett, és azt mondta, hogy bárhol jár a világon, minden nép kitalál valamit önmagáról, hogy miért ők a világ közepe. Csakrák csak a testen vannak, a földnek ilyen nincs!

Ezt mondta szó szerint.

Én meg hetente olvasom-hallom valahol ezt a sületlenséget, sőt, a legtöbben még azt is hozzáteszik, hogy A DALAI LÁMA IS JÁRT OTT ÉS EZT MONDTA.


2011. máj. 10. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Dikk, hát eztet csekkoljad mán tezsvírem: [link]


Naugyehogyugye? Szerintem egyébként innen ered ez a dolog, mert az emberek mindenféle hülye alakzatokat látnak mindenben.

2011. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy ott van.Múltkor megmértem a vérnyomását is: 220/160 a sok hülyeségtől.
2011. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak abban hiszek,hogy földönkívüliek leszállnak Dobogókőn a szívcsakra mellé és Volánbusszal mennek le a pomázi CBA-ba.
2011. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És a földnek milyen csakrái vannak még? Engem a péniszcsakra érdekelne.
2011. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
barátom, ez nem ökörség. Valóban ott van. Egyszer majd Te is megérted.
2011. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a Twilight-on meg a Harry Potteren nőttetek fel amik írók kitalált képzelgései alapján születtek és nem igazi okkultizmuson alapulnak.

De attól még léteznek ilyen dolgok a valóságban csak ti nem veszitek észre.

2011. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem mert nem hülyeség, mondjon akárki akármit, lehet beszólogatni!
2011. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ott a legvékonyabb a földkéreg (10km), ezért ,,hallani a föld dobogását" Nem kell misztikus dolgokra gondolni, de valóban különleges hely, ahogy az egész kárpát medence is. Az édesvízkészlet miatt van itt ennyi zsidó egyébként, meg voltunk olyan hülyék, hogy a II. világháborúban is inkább befogadtuk őket...
2015. jún. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!