Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett a szobámban?

Mi lehetett a szobámban?

Figyelt kérdés
Ma éjjel sokáig nem tudtam elaludni. Egyszer csak becsukódik egy ajtó. A szüleim biztos kiengedték a macskát. Aztán valami elkezdte kaparászni az ablakomat. Biztos a macska. De utána, mitha egy nő bejött volna a szobámba. Nagyon féltem. Nem tudom hogy miből gondoltam, de csak úgy éreztem. Aztán úgy éreztem, hogy rám tette a kezét, majd kegyetlenül elkezdett sikítani. Egy ideig még éreztem, aztán elment, és elaludtam. Nagyon félek hogy visszatér. Mit csináljak?
2011. jún. 22. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hallottad, hogy sikít?
2011. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Pepebaba ***** válasza:
Sztem alvásparalízised van..
2011. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak álmodtad?
2011. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
eléggé halkan hallottam, tökéletesen emlékszek mindenre, nem álmodtam, emlékszek arra is hogy sokáig nem tudtam aludni, forgolódtam.
2011. jún. 22. 20:28
 5/17 A kérdező kommentje:
mi az az alvásparalízis? :S
2011. jún. 22. 20:29
 6/17 anonim válasza:

alvásparalízis:

felébredsz álmodból, jelenlétet érzékelsz a szobádban, hallucinálsz és csak a szemedet tudod mozgatni, a tested lebénult, és beszélni sem tudsz.

2011. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem volt ilyenem, emlékszem még arra is hogy miután "elment" kimentem egy pohár vizért is. Persze majd összefostam magam az ijedtségtől
2011. jún. 22. 21:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom leírni hogy hogyan éreztem, csak mintha üvöltött volna, és dőlt volna belőle a fájdalom, és nagyon nyomasztó érzés volt.
2011. jún. 22. 21:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis után eléggé egyértelmű (legalább is nálam mindig az volt), hogy mi történt. A jelenség gyakorlatilag csak a bénultság állapotában produkál "hallucinációkat", utána nem. Szóval, ha hallottál kaparászást, vagy bármilyen hangot éber állapotban, amit a nőhöz kapcsolsz, akkor ezt a lehetőséget nagy valószínűséggel kizárhatod...
2011. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönök minden kommentet :D
2011. jún. 22. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!