Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akivel történt már hasonló,...

Akivel történt már hasonló, vagy tudja, mi lehetett ez a tapasztalat, az írjon. Talán ez a tudatmegosztás? (lentebb. )

Figyelt kérdés

Teljes nyugalomban iszogattam reggel a kávém és a napomat tervezgettem, mikor hirtelen ,minden látható ok nélkül, idegen emlékképek peregtek le a szemem előtt.szokatlan, tőlem teljesen idegen érzésekkel kísérve.Azzal tisztában voltam, hogy amit látok és átélek, azok a barátom emlékei, érzései, gondolatai és a múlttal voltak kapcsolatosak.De ráadásul olyanok, amikhez fogalmam sincs, hogy juthattam hozzá, mert sem tőle, sem mástól nem tudhattam ezekről a dolgokról.Rengeteg érzés, információ jött pár pillanat alatt, aztán ugyanilyen váratlanul vége is lett.De még alig ocsudtam föl a csodálkozásból,újabb meglepetés ért.Láttam és átéreztem (testileg, lelkileg)egy veszélyes eseményt, ami szintén ezzel a barátommal történt, ezt az élményt nem tudtam időben hová tenni, de szintén átéltem az ő érzéseit, amiket belőle váltott ki az esemény.


Ezenkívül volt vele egy-két olyan álmom, amelyben az ő szemével láttam saját magamat, tehát megtudhattam, milyennek lát ő engem és azt éreztem, amit ő érez irántam , az ő eszével gondolkoztam és visszaemlékeztem más barátnőire ( akiket egyébként sosem láttam) .Sajnos elég nehéz mindezt szavakkal leírni, de remélem,azért érthető.Azt nem volt alkalmam megtudni, ő átélt-e hasonló tapasztalatot velem kapcsolatban, gyanítom, hogy nem.Ez volt életem egyik legfurcsább élménye és kíváncsi vagyok, a véleményekre és arra, volt-e hasonló élménye másoknak is?


2011. máj. 27. 20:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
túl sok médiumot nézel.
2011. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez szerintem született képesség. GRT. Isten ajándéka. Jó neked ha ez igaz! Én csak médiumi irást tudok, de az semmi ehez képest.
2011. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Killgun ***** válasza:
Te kis mázlis! :') Ha mély a szerelem,vagy a barátság,kialakulhat,egy híd az emberek között.Neked(/nektek)megadatott,hogy lássátok minden egyes lépésetek,érzéseitek,élményeiket.Beszélgess vele erről,tudd meg midnen úgy volt-e,mint ahogy láttad.Ha igen akkor gratulálok nektek!Ha nem akkor lehet,hogy megszállt valami(démon esetleg?).De szerintem az 1.
2011. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%

Ilyenről tudok ! Most ne ilyedj meg. Ez a sztróke és a kezdődő dementhia jele. Váratlanúl képek tőrnek elő, mert az idegeid felmondják a szolgálatot és olyan képzettársításokkal jelennek meg amiket láttál a tvben scifik stb.


Kezdesz begolyózni. Menj orvoshoz ! Aggódom érted ! Érted ?

2011. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%
szerintem minden hozzászólása nagyon hasznos és ha megfogadnák a tanácsait, akkor kevesebb elmeháborodott kérdezősködne itt
2011. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%

pont olyanok kételkednek az ezóban akik semmit se tudnak az ezotériáról. else olvastak semmit,nem kutatak utána, vagy ha olvastak is 1 betüt aztán csá ,első probálkozás aztán csá,rossz időben rossz anyagal mert annyira fugya a p_r_asztnak mert gagyi kisérleteket lehet csinálni aztán csá,mindig leragadni teljesen a jelenlegi szinten ez a tudomány!


liza fon ennyire meg akarod tapasztalni a bördön a jelenségeket?:D


ezós vok én is de a banónák nem érdekelnek hanem én jobban beleástam magam az ezóba :)

2011. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
itt nem a hitnek kellene dönteniük, hanem a bizonyítékoknak...
2011. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

Hát nézzétek. De most komolyan ! Még a papok is azt mondják mielőtt megismernének egy jelenséget vagy foglalkoznának természetfelettinek avanzsált jelenségnek, megvizsgálják, hogy az illető aki azt látta az nem szenved-e idegi problémákban, amik a valóségképzetét elferdítik !


Komolyan mondom, olvasi kellene pszichológia könyveket, legalább olyan szinten amit nekem a bölcsészetin kell. És utána kellene ezekkel a kérdésekről elmélkedni, mert a kérdések 95%-a 404-el együtt benne vannak a legelemibb kórképek között.

2011. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

....

Vatikánban van olyan tevékenység hogy démonüzés.(emberből)

nem szeretik hangoztatni.


akkor a Vatikán is hülye lenne?

ha ezót lehülyézed akkor a maga az egész hitvallást lehülyézed mert ami hit nincs bizonyitva de probáld csak ki. :D

miért 1 lököt profeszor feltalál sok mindent ami lapon van és teljesen jól megépithető és nagyon idiotának látszik mégis sikerült megcsinálni akkor rögtön diliházba rakni és elégetni a találmányait?

......................................................................................

gondolmo ezósok többsége azért ideges mert az egész nép el nyomja......


pl..: mondom te dilis vagy.......... ezzel feldiegestitett és tényleg az lesz , jobb ötlet lett volna ha békénhagyod és elmulik......


és én gondolkodok sok mindenen , pszihologóai kérdésekben is gondolkodok mert kicsit érdekes :D Tévedni Emberi dolog!


ja és ha abban a korban éltél volna amikor mindenki azt tanitoták hogy a föld lapos és ha itt lennénk a gyk és akkor is tény mondanád hogy dilis aki ellen mond....(tudom lehetetlen lenne ez a történet de jól látszodik amit magyarázni akarok :D


használd az agyad birka!

2011. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"akkor a Vatikán is hülye lenne?"

hát, ha abból indulunk ki hogy a fél banda pedofil...:D

2011. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!