Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Éjszaka láttam egy alakot. Mi...

Éjszaka láttam egy alakot. Mi lehetett ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Éjszaka láttam egy alakot az ajtómban állva. Szinte teljesen sötét volt. Azt hittem apám az, de nem szóltam, és már akkor is féltem.Aztán reggel megtudtam , hogy éjszaka, se apám se anyám nem volt a szobám környékébe. Elmeséltem nekik az egészet, de azt mondják csak álmodtam... Tudom hogy mi álom és mi nem az. Nagyon félek. Mi lehetett ez? Meg fogok halni. Kérlek ne írjátok azt hoggyg igegn eg fogsz halni, mert már ígyse merek aludni, vagy egyedül lenni. Olyan mintha valami a hátamba lenne. Mindig. És nem látom. Félek.
2011. jún. 26. 00:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És halálfélelmem van... Kérlek segítsetek. Amúgy 15 éves fiú vagyok.
2011. jún. 26. 00:04
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt letudnád írni? Nem fogsz meghalni,az biztos. Kérlek írj!!!Még fent vagyok!!
2011. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nyugi teljesen biztos vagyok benne, hogy nem fogsz meghalni. Írtad is, hogy szinte teljesen sötét volt, tehát csak az a kis fény-árnyék váltakozás játszhatott veled ami jelen volt, vagy esetleg valamelyik szülőd tényleg kint volt éjjel, csak reggel már nem emlékezett rá, biztos van értelmes magyarázat, ha más nem annyi biztos, hogy este volt, fáradt voltál és ilyenkor az ember sok mindent beleképzelhet a sötétbe. 16/L
2011. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
89%

Kb. 3 éve én is láttam egy ilyet, a konyhai ablak visszatükröződésében, mögöttem, az ajtóban állt egy ilyen sötét alak. Mire megfordultam, addigra eltűnt. Én is nagyon megijedtem, és biztos voltam abban, hogy nem képzelődtem. Később utánanéztem, hogy mi lehetett ez. Árnyékembereknek hívják őket.

Olvasd ezt el: [link] de a neten találsz róluk egy csomó infót, ha érdekel.

2011. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Ja, és próbáld meg valahogy elterelni a gondolataidat az élménytől. Tudom, könnyű ezt mondani. Ne félj, afelől pedig végképp aggódj, hogy meg fogsz halni.
2011. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Árnyék ember. hallottam már róluk. Azta lehet tényleg láttál egyet? Nem sokat tudok róluk, de ijesztő.
2011. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Árnyék emberek. ASDASDASD :D:D:D:D:D:D


sztem meg apád volt, csak megviccelt vagy félálomba volt és elfelejtette az egészet.

vagy beképzelted félálomban, vagy dilis vagy.


problem?

2011. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Apád alvajáró. Ezért nem emlékszik rá, hogy ott járt.

Te meg meg fogsz halni.. egyszer majd biztosan, mint mindenki más. Ne félj! :)

2011. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi!Nem maszturbált.
2011. jún. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ezt én is szoktam csinálni. Egy tárgyba a sötétben bármit beleképzelhetsz. De ha nem hiszed, akkor tarts magad mellett zseblámpát és ha látsz ilyet a sötétben nézd meg, hogy az csak egy tárgy. Nekem segített. De egy idő után elmúlik, hidd el. Ne nézz annyi horrort, és ha félsz gondolj valamire, ami megnyugtat. 12/L
2011. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!