Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Itthon miért fél mindenki...

Itthon miért fél mindenki mindentől?

Figyelt kérdés

Félnek a villámlástól, stb.. Nem hisznek sem az UFO-kban, sem szellemekben stb..., úgy, mint külföldön. Pl: Magyarországon élők be mernének ide menni?:

http://www.youtube.com/watch?v=rPGDC8qTN9E&feature=related


Igaz az, hogy a Magyar emberek: Galamb lelkűek.


2011. júl. 1. 18:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
simán bemennék persze nem egyedül mer ha elmondanám ha volt ben valami olyan nem hinnék el.
2011. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
a persze nem egyedül mert ha valamit látok és elmondanám kint arra értetem hogy a katakombákba szok lenimindig valami furcsaság XD
2011. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a magyar emberek galamblelkűek, de annak nem az a jelentése, amire te rosszul hivatkozol. Galamblelkű (egybeírva) = szelíd, barátságos, békés természetű.

Továbbá, egyáltalán nem több a villámlástól félő, UFO-kban, szellemekben stb. nem hívő magyar ember, mint más nációkban.

A többi nagyjából stimmel. :D

2011. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Miért kellene pl. UFO-kban hinni vagy félni a villámlástól?

Ha eljutnék Palermoba természetesen megnézném a nevezetességeit, többek között a videón láthatót is. Kb. 5 éve olvastam róla először és nagyon érdekel.

Halottaktól egyébként sincs értelme félni, ők nem nagyon tesznek kárt élőkben.

Én a kutyákkal nem vagyok barátságban, mondhatnám azt is hogy tartok tőlük, de nem alaptalanul. Kellemetlen dolog a harapásuk.

2011. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Tom Benko ***** válasza:

Miért ne mernék? Egy rakat hulla mit árthat nekem?

Villámlástól nem félek, inkább ésszel élek, hinni peig gyengeség. Tudni kell.

2011. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem mennék be, de nem azért, mert halottaktól, vagy szellemektől félek, de az ottani energiákat nehezen viselném.
2011. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
En a villàmlàstól tartok, hogy lecsap valahova, a halottak làtvànyàtól is viszolygok, mert igen gyenge vagyok.
2011. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Tom benko, ha te ésszel élsz akkor elmondanám hogy ha kimész egy nagy viharba az utcára, 1 az 5000-hez az esély arra hogy belédcsap a villám. :D:D:D
2011. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Fantáziálni is kell néha, (hinni is). Nemcsak állandóan a földhöz ragadtan járni, és csak előre nézni/menni. Lehet, hogy pont mellette mész el a bizonyítékoknak. Pl.: Szellemek...


A félelmet a média oltja belénk. Ők mondják meg (Orbánnal együtt) mit szabad és mit nem. (Mintha már hipnotizálnák is néha az embert).


Mivel én halak vagyok, amúgy is vonzanak a misztikus dolgok.

2011. júl. 2. 00:36
 10/28 anonim válasza:

Nem igaz mindenkire. Sok flexibilis gondolkodású ember rohangászik az országban, ilyennek tartom magam is.

Ide be mernék menni, de úgy gondolom, a halottaknak jár a tisztelet. Ne mutogassuk őket.

2011. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!