Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valóban léteznek szellemek,...

Valóban léteznek szellemek, emberfeletti lények? Ha igen mért nem látja mindenki, csak médiumok és ilyen emberek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 14:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%

Hogy szellemek léteznek-e, azt nem tudom, de kereső biztos létezik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=l%E9teznek+s..

2010. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Google neked még mindig a barátod, ha mi nem is!
2010. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
58%, te meg a pityuka vagy?
2010. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%

Nem léteznek. A médiumok pedig azért "látják+",mert b eképzelik ezt maguknak és hisznek benne!

Az emberi képzelet csodákra képes!

2010. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
80%

Igen, Te is az vagy. Csukd be a szemed, gondolj egy macskára. Ha látod egy macskának a képét, hadd kérdezzelek meg: Ki nézi azt a képet?

Esetleg nézd meg ezt a kisfilmet előítéletek nélkül: [link]


És próbáld meg ezt egy teljesen egyszerű, mindennapi dologként értelmezni. Nincs benne semmi misztikus. Rólad szól. TE vagy.

Amikor a keresztanyukám meghalt, és én még nem értesültem róla, este leültem az ágyra és egyszercsak úgy éreztem, mintha mellémült volna valaki és átfogta a karomat. És valami nagyon jó érzés töltött el. Rögtön eszembe jutott a keresztmamám, de nem gondoltam semmire. Másnap telefonon értesítettek, hogy meghalt és hogy nagyon szerette volna, ha ott lettem volna mellette és megölelhetett volna még utoljára.

Vannak, akik ezeket jobban megérzik, nyitottabbak rá, mint mások. Akik eleve nem hisznek benne, csak a kőkemény, látható fizikai dolgok reálisak számukra, azok nem fognak ilyeneket érzékelni. De attól ez még létezik.Ők egyben ezzel azt is állítják, hogy ők nem léteznek és csak hús-vér emberek, akik megszülettek, egy nap meghalnak és kész, vége.


Döntsd el magadnak. Ha ez igaz számodra, akkor igaz. Nem az a lényeg, hogy mások mit gondolnak róla. Azt gondolom, hogy akik nem tagadják meg önmagukat, mint szellemi lényt, sokkal boldogabb emberek és jóval előrébb járnak, mint azok, akik csak egy testnek gondolják magukat.

Remélem, tudtam adni valami támpontot. Kellemes felfedezést!

2010. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 4k05 ***** válasza:
88%
Igen. Azért nem látod őket, mert magasabb rezgésszámon vannak jelen, mint az általad érzékelhető jelenségek ill. folyamatok. Ilyen egyszerű. Ebben nincs semmi hókuszpókusz. A valódi médiumok sem minden esetben látják őket, csupán jobban érzékelik a jelenlétüket mint az átlag ember. A képesség minden emberben megvan, csak fejleszteni kell.
2010. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igen is léteznek. És azok látják, érzik őket, akik, hogy is mondjam, érzékenyebbek erre, és nem csak a médiumok. A médiumok többsée amúgy is szélhámos.
2010. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%

Nem leteznek. Sem szellemek, sem mediumok.

Magasabb rezgesszam mi? XD LOL


S.

2010. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
48%

Hát..

Nem értem, hogyha léteznek, miért ebben a világban vannak.

Nem tudok erre mást mondani...

2010. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Csak egy világ van. Abban létezik minden. Magasabb tudatszinten, magasabb rezgésszinten látható több a valós világból, amibe beletartoznak azok a lények is amiket természetfelettinek tartanak. Vagyis nincs is olyan, hogy természetfeletti, mert azok is a természet része. De ezt csak az értheti meg aki már legalább a harmadik szintig eljutott. Az emberek többsége még az első szinten is alig van. Ezért ez a sok értetlen ostobaság. Csak az hiheti, hogy mindent tud aki keveset tud. Aki sokat tud az tisztában van vele, hogy mennyi mindent nem tud még.
2010. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!