Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek, a bárommal...

Nagyon félek, a bárommal történt tegnap este, ma mesélte el nekem szerintem csak hallucinált de nem bírtam megnyugtatni. Szerintetek erre mi a magyarázat? Azt hiszi meg fog halni:' (

Figyelt kérdés

Barátom érettségi előtt áll rengeteget tanul, agyilag teljesen kivan merülve. Azt mesélte, hogy tegnap fájt a mellkasa jobb oldalt és lefeküdt aludni amikor megjelentek a szobájába azok a személyek aki rég meghaltak, a mamája nővére és valaki aki abban a lakásban élt ahol ők is. Megijedt felkelt felkapcsolta a villanyt és elkezdett olvasni mert nagyon félt azt hitte azért jelentek meg hogy ezzel jelezzenek neki hogy meg fog halni:'(

Én azt mondtam neki hogy csak hallucinált mert kivan merülve de egyszerűen nagyon fél..ti mittudnátok mondani ezzel kapcsolatba?:(:(


2011. jún. 13. 18:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
* rosszul írtam. nem a szobájába látta őket hanem ott ahol régen éltek.
2011. jún. 13. 18:18
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szellemi fáradtság tud ilyen gubancokat okozni.Nem kell félnie, valószínűleg egyszeri esetről van szó.Módosult tudatállapotba került, ennyi.Táplálkozzon jó bőségesen, vitamindúsan, pihenjen sokat ,és amikor túl lesz az érettségin minden újra egyenesbe jön.sok sikert neki!
2011. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Halucinált,mert nagyon fáradt és ideges.Nem fog meghalni,nyugodjon meg,vegyen be xanaxot,pihenjen öt percet..
2011. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Lelkileg kivan merulve!

Nem kell felnie, de figyelje meg azoknak a szemelyeknek a tekintetet, akik megjelentek neki, hiszen ez egyfajta figyelmeztetes, uzenet is lehet a szamara.

Feltetlen relaxaljon, lazitson. Tobb fajta technika letezik, tehat talalja meg a neki megfelelot, de fontos, hogy napjaban tobbszor lazitson!

2011. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

igazad van kérdező.mond meg a barátodnak, hogy ez hülyeség, nem fog meghalna.ami történhet vele, hogy megbukik a vizsgán, ha nem pihen eleget.

sok sikert neki!!

2011. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*mondd bocsi!
2011. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Vedd rá, hogy álljon le a tanulódrogokkal.
2011. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha sokat fenn van, éjszakázik, akkor érthető, hogy hallucinál. Vagy félig alvás-hallucináció állapot. Mondd neki, hogy egy "szabadnapot" vegyen ki, amikor kipiheni magát normálisan, nem stresszel. A tanulás is jobban fog menni utána.
2011. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tanulni általában nem pihenés nélkül kell, ha pedig huzamosabban van fenn 4-5-6 napig, akkor lelassul a gondolkodás, koncentráció és az alvásmegvonás hallucinációkat okoz. Ez a tudomány is bebizonyította. Ezt mondd meg neki.


Mellesleg, ha olyan élményei is voltak, hogy feküdt, nem bírt megmozdulni, egy hang se tudott kijönni a torkán és úgy hallucinált, az alvásparalízis. Az agy elbénítja minden elalváskor a testet, különben mindenki alvajáró lenne. :D Véletlen során a tudatos agyrész ébren marad.

2011. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mellesleg, ha olyan élményei is voltak, hogy feküdt, nem bírt megmozdulni, egy hang se tudott kijönni a torkán és úgy hallucinált, az alvásparalízis. Az agy elbénítja minden elalváskor a testet, különben mindenki alvajáró lenne. :D Véletlen során a tudatos agyrész ébren marad.


Hát teis túl okos vagy :D Aztse tudod mi az alvás paralizis.Testelhagyáskor következik be, és lélek visszatér a testbe de az infok még nem jutottak el az agyba.Ezért van paraizis.

2011. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!