Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Léteznek szellemek, kísértetek...

Léteznek szellemek, kísértetek, bolyongó lelkek és egyéb megfoghatatlan ijesztő, esetleg ártó "lények"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 15:57
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
9%
LAdis: Pontosan igy van a vallás is.Évezredek óta szajkózzák,hogy van Isten de még senki se látta. A buta emberek viszont hisznek benne mert "hiszen sokan azt mondták".De ez már komolyabb "vitát" érdemel és nem is ide tartozik csak egy példa.
2011. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
9%
Előző: ott a pont.
2011. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Tökéletesen igazatok van abban, hogy bizonyíték egyik részről sincs, sem a létezésre sem a nem létezésre. És a felvételek? És videók és egyéb szemmel látható videók? És a média?

Azt nem foghatjuk rájuk, hogy csak pénz meg jól fizető üzlet, mert akkor ugye gyakrabban fordulna elő, sőt olyan központi témává válna, mint a H1N1.

Az ufók is egy időben voltak hangsúlyozva sokat, aztán eltűntek.

2011. júl. 30. 18:29
 24/44 anonim ***** válasza:
9%
Igen? Lehet nincsenek, lehet a ruháim én pakolgattam a levegőben a gondolatommal egyik szekrényből a másikba, és közben azért hallottam sípoló fülsüketítő hangot...
2011. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Pitbull95 : Igaz,hogy velem is megtörtént nem egyszer,hogy néztem éjjel a tv-t és minha valami lágyan megsimitotta volna a fejem.Abban a szobában vannak a rég elhunyt nagyszüleimröl készült képek.A házat ők épitették.
2011. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Eszerint valójában mindannyiunkkal fordultak már elő megmagyarázhatatlan események.
2011. júl. 31. 15:16
 27/44 anonim ***** válasza:
60%
hát szerintem nincsenek.....ezek csak kitalált lények, hogy az emberek ijesztgessék egymást.....de ettől fggetlenül nem ítélem el azokat alapvetően akik hizsnek benne, de szerintem a mai tudós világban ez az ember eredendő butaságát mutatja
2011. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
hát bnömék idéztek szellemet és nagyonfurcsa módon megídézték persze én ezt nemtudom bizonyitani sajnos de őket ha megkérdeznéd megmonadanák elvileg miutámegidézték a telefonuk veszélyt jelzett.de énnemtudom pontossan.:D
2011. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
9%
Hát vannak, ugyanis én már láttam is egyet de senki sem hiszi el.. És akkor a szellemidézés? Nem vicc, én már idèztem (soha többet) szóval ez elég bizonyíték arra hogy szellemek bizony léteznek.
2011. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
59%
Amit láttál, az nem szellem volt. A szellemidézés pedig egy vicc, és nem bizonyíték.
2011. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!