Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kisértetek, szellemek, démonok?

Kisértetek, szellemek, démonok?

Figyelt kérdés

Tegnap elött elájultam és egy kórházban ébredtem nem tudom mi lehetett velem de ott ébredtem.Az orvos szórol szóra elmondta mi a bajom de nem értettem.Késő este engedtek haza.

Az utcán hazafelé hangokat és különös fényeket láttam.

Bár nem hiszek a szellemekben de úgy hiszem hogy valami történik velem.Hirtelen nagyon gyorsan elkezdett nőni a hajam és a körmöm.Fájnak a végtagjaim és rosszul érzem magam.Az orvos azt mondta ez normális.Bár a hangokról nem mertem beszélni neki és a haj és köröm növésről de megnyugodtam.Ezt halva mára teljesen elmultak a fájdalmaim de reggel 6:34kor mikor ki keltem az ágyambol az asztalom ketté tört(meghasad,megrepedt) és az áram az egész házban elment.És mikor a konyhába mentem föl volt rakva egy teljesen normális húsleves . Ettem is belőle de semmi bajom nem lett .Gondoltam elfelejtettem hogy ott hagytam ezért nem ijedtem meg.De amikor munkába voltam hirtelen elkezdett vérezni a hüvelyk ulyam.NEm tudom mitől lehet de aki ért ezekhez az segíthetne nekem.Az áram azóta sem jött vissza de álítólag holnapra vissza jön.


2011. júl. 4. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ez kicsit fake gyanus de segitek. Vegyünk sorra mindent.

A hangok és a fények lehettek még az ájulás "melléktermékei".

Azt nem hiszem el hogy két nap aladt akkorát nött volna a körmöd és a hajad hogy tul szembetünő lenne.

Legtbb embernek fájnak a végtagjaig tul sok munkától, sétálástol, stb.

Az asztal széttörését nem tudom megmagyarázni de ha én igy elnék fel nem egyböl az órára néznék.

A húsleves vagy te vagy az egyik veled egy lakásban lakó csinálhatta.

A hüvelyk uj vérzés talán a tul gyorsan növő körmöd miadt volt :D

Na és az áram... amiadt lett ez fake gyanús. Ha nincs áram akkor hogy tudsz ide irni?

2011. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elsőnek!

Töltött aksis laptop! Én is erről írok, de van áram!

2011. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
úgy ahogy az elöttem lévő írta aksis laptot.A körmöm és hajam tényleg iszonyatosan nő még most is nem tudom mitől lehet várok még válaszokat .
2011. júl. 4. 16:07
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vagyok szakértő, de mi lenne ha elmennél egy katolikus templomba és beszélnél egy pappal?! Ha démon, szellem vagy bármi más ilyen akkor lehet, hogy ki tudja belőled űzni. Én ateista vagyok, de ha velem lenne ilyen én elmennék az tuti. Nem tudom, hogy Te vallásos vagy e, de mi lenne ha imádkoznál és megnéznéd mi történik. Ártani nem tudsz magadnak. Az orvos azt mondta, hogy normális, hogy fájnak a végtagjaid és rosszul vagy? Ez érdekes! Milyen orvosnál voltál? Mit mondott mi lehetett a kiváltó oka a rosszullétnek és a fájdalomnak? Az nem normális, hogy ha fáj valamid, hacsak nincs valami olyan bajod, hogy alátámassza a fájdalmat.
2011. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen kérdéseket.Velem is történt sok furcsaság,de nem szellemeskedtem rögtön,hanem próbáltam racionális magyarázatot találni a dolgokra.Vegyük sorba.


1.Említetted,hogy elájultál.Ezt okozhatja valamiféle szívbaj,talán alacsony pulzusszám.Ha nem működik rendesen a szíved,akkor kevesebb oxigén jut az agyba és ez az oxigén hiány okozhat hallucinációkat.Hangokat hallasz,fényeket látsz.Lehet csak szimpla fáradtság is.A nagy mértékű kimerültség okozhat alacsony vérnyomást,alacsony pulzussal.A végtagfájdalmakról és a rosszullétről nem is beszélve.A körmöd és a hajad nőhet gyorsan.Én pl hetente 2x vágom a körmeimet és a hajam is 1-2 hét alatt drasztikusan megnő.Ez genetika.


2. Az asztalod el repedt.Ritka dolog,de nem nem szellem,hanem fizika.Túl volt terhelve,rossz oldalon volt a terhelés és elfáradt az anyag.Lehet,hogy aznap üres volt,de a több éves használat is kárt tehetett benne.Hogy nem látszott rajta sérülés?Persze hogy nem.Egy hajszálrepedés keletkezett rajta ami aztán teljesen széthasította az egészet.Ez betudható a hőingadozásnak amikor is ugyan összehúzódnak és tágulnak a tárgyak.


3. A húsleves.A kimerültség okozhat memóriazavart is.Velem előfordult,hogy kaksi után vissza kellett mennem a klotyóra,mert elfelejtettem,hogy lehúztam-e...Talán előző nap hagytad ott,vagy más készítette.Az áram miatt nem kell megijedni ugyanis kicsiny hazánkban sokszor problémás az áramellátás.


4. Az ujjad vérzése.Talán egy vízhólyag lett rajta munka közben amit nem vettél észre és kivérzett.Esetleg megkarcolta vagy meghasította valami.A hámréteg sérüléseit gyakran nem érzékeli az ember,hiszen kevés a bőr felső rétegeiben nincs ideg.Mellesleg az ujakkon elég vastag a bőr,szóval elképzelhető,hogy nem vettél észre egy sérülést.


Kb ennyi.Ne parázz,mindenre van ésszerű magyarázat.:)

2011. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen!Néha hibáztam a fogalmazásom során.Ez se szellem volt,egyszerűen tirpák vagyok.És talán kicsit fáradt is... :D

Bocsi a hibákért!

2011. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az orvos szóról szóra elmondta mi a bajom de nem értettem"


És miért nem az az első gondolatod, hogy megkérded tőle újra? Miért rögtön démonra, meg szellemre gyanakodsz?


Ugyan szerintem is fake a kérdés, de ha mégsem az: ha hirtelen elájultál, akkor az agyaddal van gond (nem agy= elme, hanem agy=szerv értelemben). Mivel az agyunk regulálja az érzékelésünket, ha az sérül, félre-érzékelünk dolgokat, mint pl hallucináció.


Szóval még egyszer: menj el újra az orvoshoz.

2011. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jaewy ***** válasza:

Sajnos itt tényleg nincs komoly Ezotériára utaló nyom. Minden teljesen megmagyarázható, az ájulás, eszméletvesztés következményeként sajnos minden betudható ami történt.

Elment az áram? Nem csoda. Elég pofás kis viharok voltak mostanság. Nem értek a laptopokhoz meg úgy hű de nagyon az elektronikához, de elvileg ha nincs áram akkor hogy internetezel? Mert az antennás netnél tudtommal ez lehetetlen, ha viszont mobil neted van akkor nem szóltam! (ahhoz nem értek)


Üdv. Jaewy

2011. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vámpír leszel, de majd meglátod.
2011. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2011. júl. 4. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!