Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem, miért változtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, miért változtak meg így az érzéseim?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú,akivel már nagyon rég óta szerettem volna járni... Szinte minden álmom ez volt... Most hogy összejöttünk,pár napig egy álom volt,aztán most nem is tudom... Nem azt mondom hogy csalódtam benne,hanem másra számítottam.. Pedig elég jól ismertem... Kicsit bunkó a haverjaimmal,de nem hiszem hogy ez okozná... Egyszerűen nincs kedvem vele lenni,főleg nem odafagyni egy padhoz délutánonként... Meg van egyfajta hiányérzetem,pl hogy a fiúhaverok is másképp viselkednek velem... örülnöm kéne,hogy velem van,de nem tudok... Miért van ez?
2011. okt. 24. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, terhes lehetsz
2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkaptad amit akartál, de nem akartad ténylegesen társnak, ennyi. Csak fellángolás volt, addig vonzó amíg elérhetetlen.
2011. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt, mintha csak én lennké az emlitett srác.:( és nagyon szarul esik, hogy már nem érdeklem.
2011. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 life is beautiful ***** válasza:

mert csaj vagy.. pont az ilyenek miatt félek összejönni bármelyik lánnyal.


ha csak belegondolsz,pl. a karácsonyt milyen áhítattal várod,amint eljön és megkaptál mindent ,csak arra tudsz gondolni hogy "ennyi?".. ez ember már csak ilyen, de főleg a lányok

2011. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan, mint amire számítottál. Próbáljátok megbeszélni, hogy ne a hideg padon ücsörögjetek midnen délután, legyen kicsit változatosabb a kapcsolat, legyen figyelmesebb.
2011. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: sajna ez nem pótolja azt a hiányérzetet... milyen jó is volt akkor mikor még nem jöttél össze csak vágytál rá. aztán most ottvan, nesze. és már nem olyan jó az egész. de hidd el kedves kérdező, annak rosszabb, aki még abban a hitben él, hogy szeretik.. vagynemtudja, hogy miért nem szeretik már.
2011. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!