Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám észrevenni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám észrevenni és kimutatni az érzéseim?

Figyelt kérdés

Titokzatosan szeretném kimutatni, hogy mit is érzek a fiú iránt.

És hogyan vehetem észre, hogyha neki is tetszek én?


2011. okt. 17. 19:16
 1/5 anonim válasza:
90%
Küldj neki névtelen leveleket
2011. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszel egy fiúnak azt nagyon könnyen észreveheted: Oda fog menni hozzád és közli veled. Vagy esetleg elhív valahova.

Ha töketlen soha nem fogsz rájönni (a többség ilyen, ki tudja miért).

Amúgy meg szemezés és sejtelmes mosoly, ha rád néz, elkapod a tekinteted...

2011. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Menj oda és fogd meg a f.szát! Érteni fogja!
2011. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) És kijavítom a kérdésem, mielőtt vki bunkó választ benyögne nekem ;) szóval, h tudom észrevenni, h tetszem neki, és hogy tudom kimutatni, h tetszik nekem :D
2011. okt. 17. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki akkor próbál minél több időt veled lenni, igyekszik kedveskedni, vagy épp bunkózni a lényeg hogy felkeltse a figyelmed hogy csak vele foglalkozz. Mindig a szemedbe néz, rád figyel ha beszéltek, érdeklődik rólad. Keresi a testi kontaktust, sokszor ragad le rajtad a tekintete.

Igyekezz sokat beszélgetni vele, ha elhív valahová menj vele, vagy emlegesd neki hogy most el kellene menned egy helyre nem akar elkísérni hogy ne menj egyedül.

2011. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!