Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy szellem segitett?

Egy szellem segitett?

Figyelt kérdés
Amikor 6 éves voltam,meghalt a nagypapám!Nagyon szerette az egész család,ezért nagyon megviselt minket!A temetése után az édesanyám sétált a Dózsa György úton,mikor meglátta őt a túloldalon a troli megállóban!Hirtelen le sem esett neki,hogy nem lehet ott,ezért az első reakciója az volt,hogy elindult felé!Ugyanaz a ruha,sapka,szemüveg volt rajta,amit hordani szokott,s feltűnően nézte édesanyámat!Mikor anyám lelépett a járdáról,a szellem állj-t mutatott,s 10 centire ment el anyám orra előtt a troli!Megmentette az életét,majd eltűnt!Az elkövetkező 1 hónapban én is találkoztam vele,meg apám is,de én úgy megijedtem,hogy hazáig szaladtam(már bánom...),s azóta se láttuk!!Szerintetek ez hogy lehet?
2011. aug. 23. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
hát ez elég különös.az is lehet hogy a nagyapátok mivel szerettétek őt nagyon nem tudod eltávozni halála után már mint a lelke nem tudtátok elfogadni hogy már nincs.de mikor már mind a 3-an láttátok és talán eltudtátok engedni a lelkét.de ez csak egy feltevés nem biztos hogy így lett.:)
2011. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség, mert ha nem látja meg anyukád, akkor nem indul el nagyapád felé, és akkor nem üti el semmi. Akkor most mit akart volna, feleslegesen veszélybe sodorni, aztán megmenteni, mint egy hős? Nincs értelme.
2011. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit nagyon szeretünk, előfordul,hogy minden hasonló alakban őt véljük felfedezni egy ideig ha hiányzik. Ez normális. Sokakkal előfordul. Ilyen a mély gyász. Ettől szép , hogy ennyire minden és mindenki rá emlékeztet.

(Mellesleg valóban a megmentés kissé fura, hiszen épp miatta indult a túloldalra, szóval ilyen nincs. )

És-hát sem szellemek , sem kísértetek nem léteznek.

2011. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lady Jesus válasza:
Nekem a nagymamám egy hónappal a születésem előtt meghalt. Tizenhat évesen egy éjjel kimentem a konyhába, hogy igyak, nyár volt, meleg, stb. Amikor épp kiléptem a szobámból, a folyosón megláttam egy alakot. Elmeséltem még akkor, frissen anyukámnak, aki megerősített abban a feltételezésben, hogy miattam jött vissza, mivel abban a ruhában láttam, amiben eltemették szegényt. Különben állítólag pont úgy nézek ki, mint nagyanyám.
2011. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tiburtius válasza:
előfordulhat
2011. szept. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ferry123 ***** válasza:
Védelmezni próbál benneteket
2011. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!