Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem vagy hasonló?

SonY12 kérdése:

Szellem vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezt anyum mesélte el nekem: mikor még gyerek volt az utcában amiben lakott sok barátja volt és vagy 2 háznyira lakott tőlük az egyik legjobb barátnője átment hozzájuk de csak este 9 fele ment haza (mondom csak 2-3 háznyira laktak egymástól) és meglátott egy fura alakot a kapujuk előtt fekete ruhás kalapos sötét arcú ember nem lehetett látta az arcát... de nagyon megijedt mert az az alak csak őt nézte anyukám átszaladt a házukkal szemben lévő ház elé és eleinte nem mert elindulni... de végül vett 1 nagy levegőt és elkezdett rohanni az kapu felé sikítva,ordítva nagyapámék kiszaladtak de senkit nem láttak nagyapám kiszaladt az utcára szét nézett de senkit nem látott. (NEM ÁLOM) Boccs hogy ilyen hosszűra sikeredet :S nagyon várom ötleteiteket hogy mi lehetett ez. ( jah és anyum 11-12 éves lehetett)
2011. okt. 4. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nézd, a szellemeknek kisebb gondjuk is nagyobb annál, mint hogy 11-12 éves kislányokat ijesztgessenek az utcán este 9 fele. Nem szellem volt.
2011. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Majd megtanulod,hogy szellemek nincsenek.
2011. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki akkor tartja magát normálisnak ha magábaszugerálja, hogy nincsennek szellemek, ürlények, Démonok, manók stb. és így nyugodtan él, de amikor ő is találkozik egyel összesz*rja magát. Szellemek, ürlények vannak és kész, nem kell félni tőlük kötük is vannak jók-rosszak. Jobb félni mint megilyedni, de ebben az esetben nem kell elásni, hogy nincsennek, de nem kell meglepődni, ha a megalt nagyapád szellemét látod a szobád sarkában.

Persze ennek az ellenkezője is igazm mikor valaki mindenbe belemagyarázza, hogy biztos szellem, meg UFO, meg Démon. El kell fogadni, hogy vannk, nem kell félni, de nem is kell keresni őket, az nem a mi világunk, az meg az övék, csak van, hogy ők átjönnek, s nem feltétlenül azért mert rosszat akarnak, csupán isnformációt akarnak közölni stb.

2011. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
a kalapos ember szerintem ott azon a területen/házban lakhatott előző életében.
2011. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

08:40

ezt am csak bebeszéled magadnak hogy "nincsenek szellemek" hogy ne félj. DE SZELLEMEK IGENIS VANNAK. Jah és azt elfelejtettem írni hogy kíváncsivá tett ez az egész éjszaka kimentem és vakuval fotózgattam... és egy teljesen fehér alakot lehet látni az egyik képen hosszűgabátban és valami kalap félében... úgyhogy nem tudom szerintem szellem lehetett.

2011. okt. 5. 14:28
 6/15 A kérdező kommentje:
hosszúkabátban* nah elírtam ja és az udvarról fotóztam a és ez az alak a másik ház teraszán látható (igen a szomszéd házában is laknak)
2011. okt. 5. 14:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Könyörgöm használj már írásjeleket!
2011. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
képet tedd ki
2011. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem látott még szellemet. Sokan képzeltek már hasonlót. Doki látott már?
2011. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jó sok k*csög ember van ezen az oldalon... :) egyébként sajnos sehol nem találom azt a képet úgyhogy biztos, hogy nem hisztek nekem... és a kedves "Könyörgöm használj már írásjeleket" kommentelőnek üzenem hogy zavar baz*meg?
2011. okt. 6. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!