Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Üdv. Elég nagy probléma állt...

Üdv. Elég nagy probléma állt fel és szakértő segítségét szeretném kérni. Nem halt meg rokonom, hogy akaszkodhat rám így szellem?

Figyelt kérdés
Egy rám akadt ("nyakamban ülő") a jobb vállamon tartózkodó szellemet szeretnék rávenni a távozásra. Már többen is próbáltak segíteni ebben de van aki még csak a kommunikációig sem jutott el vele. Egy ezotériában otthonosan mozgó ismerősöm már megpróbálta eltávolítani de nem bírt el vele. Elmondása szerint túl erős. Nem halt meg rokonom és nem tudom hogy akaszkodhatott rám, nem játszom idézésekkel. Segítséget kérek. A fake-t hanyagoljuk ha lehet.
2011. szept. 23. 21:04
1 2
 1/14 x) ***** válasza:
Nos egy szellem ritkán viselkedik így, mivel nincs súlya nem érezheted, esetleg hideg fuvallatot.
2011. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"nem halt meg rokonom"! Ezt nem ertem, tehat akkor menj el a lakcimere, es kerd meg, hogy szalljon le rolad!
2011. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Hogyhogy nem halt meg rokonod? Egy sem? Minden rokonod él? Akkor nálatok van 200 és 2000 éves is a családban? De érdekes? Miért nem voltál még a tévében?
2011. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Evele123 ***** válasza:
82%

Cső! Velem Reiki 2 után történt hasonló, azt éreztem, hogy a lapockám alatti kicsit jobb oldalon levő résznél "mintha szárnyam nőne" érzés fogott el, ez volt az, hogy megnyitották az energiaszálat és rám is volt tapadva egy szellem. Előző este egy szürke alakot láttam átsuhanni a szobában, a tükörbe ment bele. Több héten keresztül imádkoztam, koncentráltam, kommunikáltam vele, hogy kopjon le. Végül elképzeltem minden este, hogy a testem körül kering egy energiából álló késrendszer, meditáltam, hogy az energiaszálak elszakadnak, hogy szellemkézzel leverem a csávót magamról a p*csába és hogy dühösen elküldöm őt a sunyiba. Ezeket minden nap megcsináltam többször is (gondolatban) és pár hónap múlva eltűnt. Ha megemeled a rezgésszámodat, nem bírja túl sokáig. A legfontosabbnak azt tartom, hogy KÉRD ISTEN SEGÍTSÉGÉT!

Szia

2011. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
50%

az ezotéria kategória mellé zárójelbe oda lehetne rakni, hogy (és napi humor kateg) mert itt mindig olyan jókat röhögök. Először a kérdéseken fogom a hasam, aztán a válaszoktól esek ki a fotelből, vagy a székről...

Imádni való :D

2011. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igazán köszi a semmit emberek... úgy látom ez az oldal se arra való mint amire kitalálták...
2011. szept. 24. 09:30
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem, a zárt osztályon általában nem engedik géphez az embereket, nem tudnak váalszolni neked akikre vártál.
2011. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

És honnan veszed, hogy ott ül? Tényleg olyan ez az egész rovat, mint egy rossz vicc.

Úgyhogy most egy nagyon hülye érvet dobok be.

Tudod Afrikában gyerekek halnak éhen, Észak-Koreában kivégzik, aki rosszat talál mondani a diktátorra, és többszáz ezer svájci frank hitelt fenyeget a bedőlés.

Neked meg egy nemlétező szellem ül a válladon.

Nem szégyelled magad?

2011. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szellemek nincsenek. Sem a válladon, sem másutt. Orvos látta már a válladat? Mit érzel? Ha nem orvosi oka van akkor pszichés. Szóval: doki vagy pszichológus, esetleg mindkettő. Ezos ismerős semmi esetre.
2011. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Csak addig ül szellem a válladon, míg elhiszed, fordulj orvoshoz problémáddal. nagy segítség kezdetnek ha tudatosítod, hogy amit érzel nem valóság, hanem a saját agyad játszik veled, próbáld meg a racionális éneddel átvenni a hatalmat
2011. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!