Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van ez a barátommal?

Miért van ez a barátommal?

Figyelt kérdés
azt mesélte hogy majdnem minden éjjel arra ébred hogy az órájan amin rádió van miután rehalkitotta zug hangosan miért van ez?
2011. dec. 19. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszul csinálta nem rehallkittani kell, hanem lehalkítani.
2011. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Húzza ki a rádiót?

És ez hogy kerül ide?

nekem is volt ilyen, hogy éjfélkor ébresztett az a szar...

véletlen az ébresztőt is beállítottam XD

2011. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kikapcsolja is zúg? A hangszóró lehet, hogy rossz a rádión.Egyébként a hangszórók ,,bezúgnak" egy mobiltelefontól vagy a közelben lévő hasonló adótoronytól is, még kikapcsolt állapotban is.

Nincs ebben semmi extra vagy paranormális.

2011. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Álmában tudati energia kisugárzása annyira erős, hogy megzavarodnak az elektromos eszközök.

Nem egészséges mellette aludni, amíg ki nem vizsgálják az orvosok, addig egyedül kéne lennie.

2011. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyémen van egy gomb, ami a szundit löki be. Ilyen nagy a tetején. Megnyomtam után egy 32 percig körülbelül zúgott, aztán életét vesztette.
2011. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 User 4574 ***** válasza:
Ezt úgy hívják normális nevén, hogy FÖLDHUROK. Hívjatok villanyszerelőt, aki rendesen megoldja a földelést! Vagy vegyen normális hosszabbítót, két kilógó kis fémbizbaszokkal a lyukakon kívül...
2011. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ááá... nekem is volt ilyen egyszer. Kiderült hogy csak azért, mert már nem volt valami új az az óra. Lehet hogy ki kéne cserélnie, vagy az is lehet, hogy leejtette és valami baja lett a hangszórójának... :)
2011. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!