Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért érzem ezt? (bővebben lent)

Miért érzem ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

(Néhány hónapja már azon vagyok, hogy [nyilván segítséggel] feldolgozzam a "zűrzavaros gyerekkorom" és a pánikbetegségemet.) Azt érzem mostanában, hogy mindenről, amit meglátok (pl. az ablak), vagy meghallok egy zenét, vagy bemegyek egy szobába, régebbi idők jutnak eszembe. De nem úgy, mint "emlék", hanem az az érzés/közérzet, amit akkor, régebben éreztem, és nem valami kellemes. Ez amiatt van, hogy (gondolom) valahogy hozzá lehet férni a tudatalattimhoz, "nyitva van" (bár nem tudom, hogy ilyen lehetséges-e), vagy valami más?


Bocsi, ha hosszúra vagy nehezen érthetőre sikerült. :/


2012. jan. 1. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy korábban is ,,találkoztál velük"?
2012. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 horrendas ambages ca ***** válasza:
Szabad tudnom mennyi idős vagy?
2012. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16/L
2012. jan. 2. 02:10
 4/7 horrendas ambages ca ***** válasza:
Köszönöm.Reméltem is hogy hasonló korú vagy,így nem lessz miért aggódnod.Tegnap még jól meg volt fogalmazva a válaszom,most elég kusza lessz és felületes.Szóval én azt mondom ne aggódj ezen dolgok miatt,mivel ez idővel átfog alakulni/át alakítod valami egészen hihetetlen érzetté.[Sajnos nem tudtam még szavakban ezt soha át adni,mivel nem forgatom őket túl jól,valamint személyesen sem találkoztam még "kollégával".]Idővel ponnt az ilyen "aktiváló" dolog miatt,olyan lessz,mintha csak kilépnél a testedből és eggyé válnál mindennel,idő megszűnik,marad a boldog,bizsergető érzés.Sajnos nekem ez már nehezen adatik meg mivel ahol élek,itt nincs túl sok dolog ami nekem aktiválni tudja.Itt a természetre és az illatokra gondolok,nekem ez az indító gomb.Azóta eléggé magamba vagyok fordulva és fizikailag is eggyre rosszabbul vagyok.Főleg,hogy látom köröttem a pénzhajhászást és a.. ..Ne haragudj mellébeszéltem.A lényeg,hogy én azt mondom most szenvedésnek tűnik,(ha marad ez a világ helyzet akkor szenvedés is lessz)de ha meglessz az "indító gomb" akkor próbálj úgy élni hogy mindig közelében légy és tudd képezni magad. Lehet nem erre számítottál,de ha visszagondolsz erre pár év múlva(ha nem elöbb) teljesen tudni fogod miről beszélek.
2012. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A válaszhoz tudni kellene a korodat, mert más miatt történik fiatal korban és más miatt idősebb korban
2012. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Khm, ha kicsit feljebb mész, akkor leírta a korát... -.-.

Idézet:


"A kérdező kommentje:


16/L"

2012. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 16 éves kérdező. Először is most vagy abba korszakban amikor a hormon működésed a csúcsokat döngeti, és ez visszahat az idegrendszerre is.


Másodszor, bármit él mag az ember akár átélve akár félszemmel" az mind ott marad képi adatokként az agyi neuronokon, másrészt mint érzelemmel töltött gondolatok ott maradnak örökre a lelkednek energetikai szálain.


Amennyibe a jelen korod élményei szintén negatívak és közben benne vagy ebbe a nagy hormonális változásban, akkor bizony felszínre kerülnek inkább úgy mondanám előtérbe kerülnek a régi negatív emlékek is sajnos.


Egyébként nincs tudat alatti. Friss emléklenyomatok vannak és friss gondolatok, illetve lesimult feszültségű emlékek vagy gondolatok.


Ami azt jelenti normális esetben is hogy ha nem foglalkozol valamivel mondjuk gyakorlatban már régóta, akkor azok a memóriában elraktározódva nyugalmi feszültséggel, de jelen vannak. Ha viszont több év elteltével előveszed azt a régen használt témát, akkor ismét felelevenedik a múlt.


sajnos így van ez az átélt élményeinkkel is sajnos. az ember soha nem képes megszabadulni tőle, és ha a jelenben sok még ha apróbb is, de hasonlót élsz át, sajnos felelevenedik a múlt mert az agy és a lélek együtt úgy működik, mint egy számítógép.Beírod a kívánt szavakat és a gép egy tucat ahhoz hasonlót fog neked teríteni, amiben az a kifejezés benne van szintén. Hát ilyen az életünk minden emléke és a tudatunknak felidéző képessége.


Ezt a fájdalmat okozó emlékeket tulajdonképpen el kellene saját magadnak simítani, és önmagadban elrendezni, vagy egy jó pszichiáter segítségével kibeszélni, és és elrendezni megnyugodni.


Persze ez nagyon nehéz, mivel 1. kevés jó pszichológus van mostanában inkább egyfajta üzletté vált, és nehéz találni olyat is aki empátia tekintetében a Te személyiségednek megfelelne.


Ezért ajánlanám a blogomat amiben olyan gyakorlatokat írok le amely ilyen emlékek elsimításához, illetve lelki feszültségeid megnyugvásodhoz kimondottan alkalmas. Majd a üzenetek oldalon néz meg mert itt nem lehet beírni.


Nyugodtan használhatod, mert sok embernek bevált és sok embert gyógyítottam (intenzív és osztályos nővérként) idegklinikán annak idején a tudat energiával. S főleg nem kerül pénzedbe, csak figyelmesen olvasd és gyakorold, majd egyszer csak sikerül.

2012. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!