Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik az hogy a 2 hónapos...

Anita0802 kérdése:

Létezik az hogy a 2 hónapos gyermekem olyan dolgokkat lát és beszélget, gagyarászik, kacarászik amik nincsenek ott?

Figyelt kérdés
pl. már többször is előfordult,hogy nézz egy bizonyos pontot és beszélget vele kacarászik és gügyög pedig nincs ott semmi.számomra ez finoman szólva ijesztő mert csak akkor szokott ilyet csinálni mikor valaki beszél hozzá és ez tetszik neki és olyankor vissza nevet. na de ha nincs ott semmi??? eddig akárkinek mondtam mindenki csak annyit reagált hogy látja az angyalkáját és ezt mind ugy mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. tegyük hozzá hogy az a pont amivel a pont van az pont az ablak ami a ravatalozóval szemben mivel az út másik oldalán a temető.+ a nagymamám aki nagyon várta a születése után 6 nappal halt meg és még az orvosa is azt mondta hogy csak a fiamra várt azért tartott ki idáig.amint látta másnap meghalt. és ő a ravatalozó mögött van eltemetve. most én vagyok teljesen hülye vagy a 2 dolog között van összefüggés?
2012. jan. 23. 21:19
1 2
 11/12 Hagenti ***** válasza:
93%
Könnyű:4-5 éves korukig nyitva van a harmadik szemük.Ezért látják a holtakat,szellemeket.
2012. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 melike11 válasza:

Ez hülyeség.Nem látnak a gyerekek szellemeket. Valószínű hogy a kisbabád azért gügyög mert ez e természetes,akkor is ha csak egy pontra figyel. Minden egészséges gyerek ilyen.A keresztlányom is ugyan ezt csinálta,most 6 hónapos.

ő a plafont nézve magyarázott.:)Nekik ez jelenti a játékot ilyen kórban ( játék a hanggal )

2012. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!