Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Pozitív gondolkodás valamiről...

Pozitív gondolkodás valamiről tényleg segít?

Figyelt kérdés
Pl nagyon szeretném, hogy felvegyenek a kiszemelt suliba. Ha tényleg nagyon szeretném és pozitívan gondolok rá, akkor az segít?
2012. febr. 1. 19:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha írni kell felvételit, akkor 10-15%-ot segít
2012. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az már megvolt, azt mondták nagyon jók az esélyeim
2012. febr. 1. 20:02
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Igen ezt nevezik a vonzás törvényének és kivonzzák vele az oktatói a zsebedből a pénzt.


Segít, de ne várj csodát, mindenért tenni kell.

2012. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

A pozitív gondolkodás segít. De sajnos nagyon sokan összekeverik a pozitív gondolkodást az ábrándozással.


A pozitív gondolkodás egy készség. olyan, mint a matematikai gondolkodás. Vannak, matekzsenik, akik könnyen tanulják a matekot, és vannak olyan emberek is, akik mindig rózsásan látják a jövőt. És vannak sajnos olyanok is, akik sehogy sem értik meg a matematikát, és vannak olyan fickók, akik mindenben csak a rosszat látják, depressziósok.


de ezek az emberek nagyon kevesen vannak. Mindenki, aki rászán egy kis energiát, a matekórákon megértheti a matek alapjait, megtanulhatja a matematikai gondolkodásmódot.


Ugyanígy, a pozitív gondolkodásmódot is meg lehet tanulni.

2012. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Antimod ***** válasza:
62%

Óriási energiát tud mozgósítani a pozitív gondolkodás, persze a tanulást nem helyettesíti. Nekem általában akkor sikerült jól egy vizsga, ha az utolsó nap már csak lazítottam, max. átnéztem, de nem tanultam már újat. Ha tudtam azt, hogy eleget tudok a ketteshez, nyugodtan mentem vizsgázni, még ha jobb jegy is volt célul kitűzve.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
de nem bevonzani akarok én semmit, az szerintem is kamu, akik azt oktatják. Én hiszem, hogyha valamit nagyon de nagyon szeretnék, akkor nagy része azon múlik, hogy hogyan állok hozzá, nem? Pl ha úgy gondolkodom hogy "jaj úgysem jön össze" akkor biztos is, hogy nem fog, ellenben ha magabiztosan és örömmel gondolok a dologra, hogy igen meg tudom csinálni, sikerülni fog, akkor 99%ban sikerül is!
2012. febr. 1. 20:22
 7/21 anonim ***** válasza:
kérdező, volt már olyan az életedben, amikor az egyik ismerősödnek, barátodnak volt egy terve, amit megosztott veled, de te nem voltál biztos abban, hogy véghezviszi? Elmondtad neki őszintén a kétségeidet, vagy bátorítottad, jóindulatúan hazudva neki?
2012. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
volt, és elmondtam, hogy szerintem túl nagy fába vágja a fejszéjét, persze megsértődött, de tényleg nem sikerült neki.
2012. febr. 1. 21:22
 9/21 anonim ***** válasza:

Jajj, de érdekes a válaszod ! :D


szerinted amit írtál, az egy optimista , egy pesszimista, vagy egy realista ember válasza?

2012. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Realista?:D Mert alapvetően mindenben hiszem,hogy amit akar az sikerül, de ő tényleg olyan dolgot akart, amihez akkor még kevés volt.
2012. febr. 1. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!