Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mindig felkelek 3-kor mitől van?

Mindig felkelek 3-kor mitől van?

Figyelt kérdés
Má kib@szottul idegesítő! Pedig semmi sincs amire fel tudnák kelni, és mindig 3-kor majd fél 4-kor elalszok, mitől lehet?

2012. febr. 29. 10:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Velem is, hasonló van mostanában, csak nem tudok rájönni, a miértjére.
2012. febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én vhol olvastam, hogy különböző betegségekre, problémákra utal az éjjeli felébredés. A 3 órát megjegyeztem, mert én is úgy voltam az emésztési problémára utal. Az 1 óra körüli talán a szívproblémák, de nem találom az újságcikket, pedig már másnak is ígértem, hogy megmutatom.
2012. febr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

én is valahogy ilyesmire gyanakszom, mint az előző. 2ó a máj órája, méregtelenítés. Este 6 után már nem kéne enni szilárdat és komoly méregtelenítést igénylő ételeket.

Próbáld meg. A citromfű tea az enyhe nyugtató hatású, este jó olyat inni.

2012. febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A májaddal lehet valami. Csinálj egy májtisztító kúrát, gyógyteával.
2012. febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Én azt olvastam, hogy ha 2 és 3 óra között felébred valaki, akkor 80%-ban figyeli valaki, és azért.
2012. febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Felébreszt a "belső órád". Lehet, hogy lefekvés előtt tudat alatt programoztad magad.
2012. febr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Meg annyi mikor felkelek látok valakit mindig a szobám ajtajában, de szerintem csak odaképzelem, meg nem is nagyon hiszek az ilyenekben. Mivel az összes válasz hasznos volt mindenki kap zöld kezet. Várom a további válaszokat.
2012. febr. 29. 11:23
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Az emésztés és máj téma tuti, hogy igaz, mert nekem epekövem volt.
2012. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Diavolino44 ***** válasza:
80%
En azt ovastam egy-ket napja, hogy kb 100-150 eve az emberek nem igy aludtak. Ket reszletben tortent az alvas. Az elso volt a melyalvas, a masodik a hajnali alvas. S a ketto kozott a csaladok beszelgettek. S ezert szoktak feebredni sokan mert az egy hosszu alvashoz meg nem szokott hozza az emberi szervezet. Neten sztem te is megtalahatod a cikket. Aztan persze lehet a cikk is baromsag., :)
2012. febr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%

Mivel nem hiszel az ilyenekben, nem hiszem, hogy a válaszom túl sokat segít majd, de azért leírom. :)

A hajnali háromra szokták mondani, hogy a boszorkányok, a Sátán, a kísértetek órája. Olvastam már, hogy a kísértetek ebben az időben a legaktívabbak.

Ha láttál valakit a szobád ajtajában, akkor el tudom képzelni, hogy tényleg ott is volt. Biztos miatta ébredsz fel mindig ugyanabban az időpontban.


Esetleg próbáld meg megtisztítani a házat, abból nem történhet semmi bajod. :)

2012. febr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!