Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám csak a vállamon,...

A babám csak a vállamon, ringatva alszik el, nem fogad cumit. Hogy tudjam megtanítani egyedül aludni? Még csak 4 hónapos, így sírva hagyást kizárnám. Ha hasonló cipőben jártál, szívesen hallgatnám a siker történetet.

Figyelt kérdés
Ha álmos, felsír, hogy vegyem fel. Nagy nehezen tudunk csak babakocsiban menni sétálni mert attól gyorsan lesz álmos és fel kell vegyem :(
2010. szept. 1. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nagy ágyban lefektetni és melléfeküdni. Nekünk bejött. Szépen, fokozatosan: az első ilyen altatás eltartott másfél óráig is, ma már csak 5-10 perc.


Később aztán beszoktattam a kiságyba is, de először elaludni "tanult meg", sírás nélkül természetesen.

2010. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk az Álomba ringató praktikák jöttek be, Vida Ágnestől. Azóta is azt használom ha valami gond van, most 18hónapos a lányunk. Csak ajánlani tudom!
2010. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megprobálom, igazából néhánysor probáltam már, amikor korán reggel felkel, így mellette feküdtem mindig, de amikor álmos, sír, és ha nem veszem fel akkor nagyon nyűgös lesz, következik az ordítás. Hiszti mert nem tud aludni :(
2010. szept. 1. 18:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú, de jó. Utánanézem a Álomba ringató praktikáknak. Remélem beválik.
2010. szept. 1. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol találtad meg az Álomba ringató praktikákat? Én csak a könyvet hirdető oldalakat találtam, a módszert nem:(
2010. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket :)
2010. szept. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!