Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki hasonló helyzetben?...

Valaki hasonló helyzetben? Már 3. éjszaa nemtudok aludni mert ha lefekszem akkor egyböl köhögnöm kell és a slejmet nagyon eröltetve tudom felköhögni.

Figyelt kérdés

Már nem merek lefeküdni mert félek ettől az eröltetett köhögétől.Szinte már ükülödnöm kell.Bocsi a kifelyezésekért de másképp nemtudtam leírni.J a orvosná voltam de mivel asztmás is vagyok ezért sak elég gyenge köptetőt irt fe"szerintem gyenge".


28 hkm


2010. febr. 6. 02:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Amióta a baba magasabban van, sokszor rám is rámjön a köhögés, szerencsémre asztmám nincs.A doki szerint egy enyhe megfázást is összeszednem, a köhögésen kívül semmi komoly. Stodalt kaptam rá. ami nem árt nem használ alapon működik nálam. A védőnő szerint csak a baba miatt köhögök. Amúgy ha köptetőt kaptál, lehet éjszakára ki kelle hagynod a szedést, hogy ne erlőltessen, tudjál pihenni.

Ami nekem bevált, az a hársfa tea egy pici mézzel, és a vöröshagyma tea mézzel. El nem múlt tőle teljesen, de sokat javult, és próbálok oldalt feküdni, így a baba kevésbé nyom. Mielőbbi gyógyulást!

2010. febr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez lehet az asztmától is, illetve refluxtól is (nekem mindkettő van, és velem is előfordul az ilyen).

Aludj jól felpócolva, legyen magasan a fejed, és használhatsz savkötő vagy nyálkahártya bevonó szereket is (én Rennie-t és Ulcogantot használok), hátha segít. És persze használd az asztma elleni gyógyszeredet is!

Ha pedig nátha, akkor a mázes hársfatea tényleg jó!

2010. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!