Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Utólag tudtam meg, hogy apu...

Utólag tudtam meg, hogy apu meghalt. (Elvált anyámtól és messzire költözött. ) Mostoha anyámtól nem tudom megkérdezni, hogy mibe halt meg, mert nem vagyok vele jó kapcsolatba. Hogyan tudhatnám meg, hogyan vehetném fel a lelkével a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy. Halottakkal nem lehet kapcsolatot teremteni. Ezt csak a babonások hiszik.
2012. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Sehogy. Aki meghal az megszűnik létezni.
2012. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
most ez vagy kamu vagy te nagyon hülye vagy. már bocs.
2012. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

25 ezerért megoldható,

50ért már beszélhetsz is vele,

2012. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Mivel örökölni fogsz tőle, az önkormányzattól fog keresni Téged a hagyatéki ügyintéző. Addig is elmehetsz az önkormányzathoz, hogy mint a rokona, örököse, adjanak Neked felvilágosítást a történtekről, mert nem tudsz semmit. Ha tudod a háziorvosa nevét, hozzá is mehetsz ugyanezekkel a kérdésekkel.

Ha van kórházi zárójelentés, akkor azt is megkapod, stb. az anyakönyvi kivonatba szerintem a halál körülményei, oka be vannak vezetve.

Szóval hivatalos úton a legtöbb infót meg fogod tudni.

Hány éves vagy?

2012. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Részvétem. Szerintem mindenki mindenkiről utólag tudja meg, hogy meghalt. Még egy orvos is. A kérdés az, hogy mennyivel később. Hagyatéki eljárás mindenképpen lesz, ahova hivatalból meghívnak. Ott mindenre választ kaphatsz. Ha már a temetés is megtörtént, még perelheted is a mostohádat, ha nem értesített róla!
2012. máj. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

A pereléssel kapcsolatban hülyeséget írtam, nem kötelezi a mostohaanyádat az értesítésre semmilyen jogszabály.

2012. máj. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jajj már
2012. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Antimod ***** válasza:
Ez a legfontosabb? Hidd el, egyszerűbb megtudni a mostohaanyádtól (vagy bármilyen másik közös ismerőstől), mint egy ilyen, bonyolultan átadható információt beszerezni a túlvilágról. Nem lehetetlen, de sokkal nehezebb út.
2012. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!