Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen jeleket kaptok nemrég...

Milyen jeleket kaptok nemrég elhunyt szeretteitektől?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Meghaltak és nem jönnek vissza. Minél elöbb fogadod el ezt a stabil tényt, annál hamarabb túl leszel a dolgon. Vagy nem. De kár ámitani magadat. Üdv
2012. máj. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit én sem, légyszi viszont egy sztorit irj h mi volt mer nemszeretem ha odadobnak egy kérdést és talélgass mi volt tipusu kérdéseket :D
2012. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhunyt szeretteink az emlékeinkben, a lelkünkben élnek tovább. Én a mamám elvesztése után mikor olyat tettem vagy valami olyan megtételére készültem amit nem lett volna szabad vagy jó(pl. ellébecolni a tanulást, ellógni otthonról mikor nem volt otthon senki) akkor valamiért mindig eszembe jutott mama, és hogy ő nem örülne neki, pedig korábban, mikor még élt ilyesmi eszembe sem jutott.
2012. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy álmainkban kapcsolatba tudnak velünk lépni(tehát álmodsz róluk).
2012. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kapsz jeleket. Csak nagyon megviselt a dolog. Idővel elmúlik.
2012. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Antimod ***** válasza:

Kaphatsz jeleket, ennek szakirodalma is van (after death communication). Általában apróságok, pl. szeretett dalra bekapcsol a rádió "magától", egy különösen valóságszerű álmodban találkozol vele, esetleg látni véled, vagy az illatát érzed magad körül. Ritkán előfordul, hogy telefonhívást is kezdeményeznek, de azt különösen problémás véghezvinni, általában csak odáig jut a dolog, hogy csörög a telefon, de aztán a két végén már nem hallják egymást, vagy olyan sokkot kap a hívott fél, hogy leteszi a telefont.


Én személy szerint nem kaptam ilyen jeleket senkitől, igaz, szerencsére az igazán közeli hozzátartozóim még velem élnek.

2012. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!