Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem lehetett vagy csak...

Szellem lehetett vagy csak félálmomba álmodtam valamit?

Figyelt kérdés

Nagymamám pár napja halt meg.

Arra emlékszem hogy aludtam és mintha ébredeztem volna kicsit ki is nyitottam a szemem és az ágyam végében mintha egy emberi alakot láttam volna de világos volt nem árnyék, arcot, testet nem lehetett kivenni, de csak egy pillanatra láttam ,mert azonnal megijedtem hangosan ordítottam is és az arcomat az ágyba szorítottam, nagynénim be is jött miért ordítok, utána baromi ideges voltam alig tudtam elaludni 27/f


2012. jún. 20. 15:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
még most is hatása alatt állok
2012. jún. 20. 15:48
 2/11 anonim válasza:
Nem lucid dreamingeltél véletlenül? Szerintem az lehetett, vagy csak egy árnyék...
2012. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az mi?
2012. jún. 20. 16:11
 4/11 Antimod ***** válasza:

"Nagymamám pár napja halt meg."

Nos, ha ő volt, akkor nem kell megijedni. Csak üzenni szeretett volna, hogy jól van.

2012. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekem volt ilyen többször is.

Pl: Meghalt a papám (10éve kb) és utána sokszor este az ő hangját hallottam, vele álmodtam elég sokáig. Nem hazudok ha azt mondom legalább fél évig. Nem folyamatosan, hanem heti 1x kb.


A mamám is meghalt kb 3éve, amikor a ballagásom volt akkor sokat fényképeztek apukámék és akkor este megnéztem a képeket apáékkal. Láttunk két alakot egymást átkarolták (mamám-papám tipikus mozdulata volt) és tudtam hogy ők voltak ott. Másnap megnéztem a fényképet nem volt ott semmi sem...

2012. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Ezt nem azért írtam le hogy megijedj, nem bántó szándékúak. Csak jelzik hogy figyelnek, követik a lépéseidet és segítenek!
2012. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szellem kizárt.Nincsenek szellemek. Simán gyászolsz. Van ilyen, ogy az álmok is segítik ezt.
2012. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az olyan, hogy megpróbálsz tudatosan álmodni, de ez van amikor rosszul sül el és akkor általában ilyesmi szokott történni, de vannak ennél rosszabbak is, mint pl amikor ugyanez, csak horrorisztikusabban és nem tudsz megmozdulni... Na az már keményebb... :D
2012. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KisKox99 válasza:
Lehet hogy csak arra tudtál gondolni és azt álmodtad h ott van és mikor felébredtél azt képzelted h ott van .
2012. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Kerlek figyelj ram! Azt nem tudhatom pontosan mi tortent

de a valaszolok kozott volt hibas nezet. Eloszor is lelke minenkinek van! Elofordulhat hogy egy mar elhunyt szemely meglatogat minket. Ha nem bantott akkor nincsen baj. Nem vagyok medium nem hiszek a hokuszpokuszban de tudom, hogy ''szellemek'' inkabb nevezzuk lelkeknek oket leteznek. Ha sokszor latod az azt jelenti nem talalt orok nyugalombra. Ha csak neha, pl evente egyzser vagy 5 evente, akkor nincsen gond csak jelez neked, hogy nem felejtett el teged es szeret.

2012. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!