Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez az este?...

Mi lehetett ez az este? Nagyon megrémültem!

Figyelt kérdés
Az èjjel nehezen tudtam elfele aludni, miutàn sikerült, az éjszaka közepèn arra èbredtem, hogy a hajam le csuszott a vállamról, de nem csak ùgy egyszerüen lecsuszott hanem hirtelen, mint mikor hátra dobom, h ne zavarjon ès úgy èreztem mintha nyomnák a fejem a pàrnàhoz fele, nem birtam megmoccanni, aztán csak igy elmult az egész ès èreztem h a fejem egy helyen elkezd zsibbadni mintha ott nyomòdott volna... Nem is tudom normálisan elmagyarázni. De elèg sok furcsa dolog történt már ebbe a lakásba. Mi lehet ez?
2012. ápr. 11. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

> nem birtam megmoccanni, aztán csak igy elmult az egész

Alvási paralízis?

[link]

2012. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az előbbi írja alvási paralízis.
2012. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shanokk ***** válasza:
53%
Megerőszakolt egy szellem... van ilyen.
2012. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Megerõszakolt:D ez jó:-D


am. meg azért nem birtam megmoccanni mert fèltem, mèg a szemem sem mertem kinyitni, mert ugy éreztem mintha lenne ott valaki rajtam kìvül. Ès ilyen nem csak velem törtènt a lakàsba, màssal is törtèntek fura dolgok, volt h eltüntek tárgyak ès megkerültek, olyan helyen talàltuk meg ahol màr az elõtt kerestük, meg hangokat hallottunk, mintha járkàlt volna valaki a szobàba, ès mind ezek csak akkor fordultak elõl mikor valameikünk egyedül aludt a lakásban.

2012. ápr. 11. 13:48
 5/13 anonim válasza:
Szeretem az ilyet,nemszabad félni ugysem bant senki.jolenne megtapasztalni ilyet,en a mi "mumusainkat" ismerem es nemfelek toluk.ha bantani akartak volna,mar veged :/ szoval felelem nelkul,es ha eltunik vmi ugyis megkerul
2012. ápr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztítani a lakást, ki tudja milyen lények maradtak ott a szellemvilágból.
2012. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis. nekem is volt már ilyen. Kissé megijedtem, de de ez nem egy komoly dolog. előfordul ilyesmi.
2012. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szelestey Kinga válasza:
Máskor copfold össze alváskor a hajad akkor lehet hogy nem fog előfordulni... hajrá!
2012. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Copfba volt.
2012. ápr. 29. 22:54
 10/13 anonim válasza:
Feltűnési viszketegség?
2012. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!