Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez? Tegnap este...

Mi lehetett ez? Tegnap este egy lábnyomot láttam ami lassan eltűnt! PLS!

Figyelt kérdés
Tegnap este olyan 22:30 fele mentem le a fürdőbe, és amikor a lépcsőn voltam hallottam hogy koppan egyet a spájz ajtó, [de tegyük fel hogy a huzat rángatta] zseblámpa volt a kezembe, nem akartam már villanyt használni, majd amikor elhaladtam a helység mellett, akkor automatikusan még nem is az ajtóra, hanem egyből a szőnyegre világítottam, és csak 1 lábnyomot láttam ami fényes volt egy kicsit, majd lassan eltűnt, tehát nem egy párat! felrohantam és mondtam hogy mi volt, kérdezte anyám hogy nem a tata volt az ?? én meg mondtam hogy nem tudom, mert ugye pont egy éve hunyt el, decemberbe, és anyukám minden nap gyújt neki gyertyát, stb, gyászolja.. ő lehetett az ?? vagy ez mi volt ? a tudatalattim is lehetett ? - [amúgy a házba senki sem halt meg] egy idős néni lakott itt, de ő akkor a kórházban volt, amikor meghalt.:S..
2011. dec. 7. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyesmi velem is előfordult nagypapám halála után... Csak nekem fürdés közben. Relaxáltam a kádban néztem a kád végében lévő tubusokat, és egyszer csak elfordult az egyik 90 fokkal! Azonnal ki is száltam a kádból. De azóta sem tudom hogy csak képzelőttem vagy mi volt... Ja meg előtte is volt egy dolog, amikor a TVről csak úgy leesett valami miközbe néztem. Azt a Tv rezgésével magyaráztam magamnak, de már több napja ott volt az a Dvd tok...
2011. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetris ***** válasza:
54%
A Tata féllábú volt?
2011. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem köszi, amúgy nem! nem az volt!
2011. dec. 7. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat láttam, hogy egy csomag a polcon megcsúszott, de utána valahogyan visszacsúszott a helyére 45 fokban felfele irányban. Nem tudom, hogy képzeltem vagy sem, mert fiatal voltam.

Mindenesetre érdekes dolgot láttál.

2011. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ez lehetett tudatalatti is, vagy egyáltalán nem tudható be annak ?? - am érdekes ez a 45 fokos dolog is..
2011. dec. 7. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én 1x 7 évessen lefekvés előtt a sötét szobába körbe néztem, az utcai lámpa be világított, és a szoba falából,egy fehér színű lovon ülő fehér embert láttam,és rám nézett,és integetett nem tudom,h álmodtam -e vagy szellemet láttam. Nem ismerhettem sehonnét se.
2011. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát én csak azt tudom elképzelni, hogy alfába lementél (sokszor nem is vagy tudatába annak, hogy te alfába voltál) és képzelődtél. az agy sokszor nem tudja megkülönböztetni a valóságot és a szüleményeit.

lehet, hogy a tudat alattid nagyon sokat gondolkodott erről.

a tudat alatti könnyen el tud intézni ilyen dolgokat. pont, ahogy tudatosan is magadba tudsz táplálni dolgokat, mert az agyunk próbálja a gondolatokat megvalósítani. gondolj csak bele, ha sok szellemsztorit olvasol, akkor beszarsz. megnézel egy filmet, beleképzeled magad vagy sokat gondolkozol rajta, beszarsz... de ha nem gondolkozol ilyeneken, akkor kúrvára nem történik semmi, tudom magamról. a gondolataink pedig nem a valóság. illúziók.

persze ez eléggé elképzelhetetlen és nagyon kevés rá az esély, hogy valami ilyesmi történt. alapból nem hiszek abban, hogy a szellemi dimenzió tudna fizikai hatást kifejteni a mi világunkra, de valószínűleg valami ilyen van a háttérben.

2011. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
pár napja hajnalban meghalt a szomszédunk, azóta a kutyám óratájban mindig elkezd morogni és ugatni
2011. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
érdekesek a válaszok, köszönöm szépen!
2011. dec. 23. 13:46
 10/11 A kérdező kommentje:
nemsemmi..
2011. dec. 23. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!