Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Budapesten tudtok látót vagy...

Budapesten tudtok látót vagy olyant aki ottvan az ilyen ezotérikus dolgokba?

Figyelt kérdés
már jó ideje hallom az ilyen szellemesdi jóslatosdi dolgokat és már félig hiszek benne de azért még nem szaladt el velem a ló mindenesetre örülnék ha tudna valaki olyan jósnőt ajánlani aki a legnagyobb ezzel szemben tamásztaott kétségeimnek is ellent tud mondani, aki tud a szellemvilágról és bizonyítani is tudja. szeretném kiszélesíteni a hézagos tudásom ezen a téren

2012. márc. 2. 04:59
 1/6 A kérdező kommentje:
valaki valami tipp esetleg ?
2012. márc. 2. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:
1.200.000 forintért megmondom, hogy mi fog történni veled.
2012. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezo tv ott vannak látók, jósok, tisztán látók hallók érzők stb stb
2012. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmi tv s telefonálós szarság nem érdekel (bocsánat érte nem akarlak legorombítani tényleg bocsi) nekem az kell hogy személyesen bebízonyítsák hogy van egy ilyen része is az életnek (vagy nem életnek) a tílvilág a szellemek estébé. mert úgyhallottam hogy minden a rezgésen múlik hogy a szellemeknek nagy rezgésszámuk van meg minden és ebből "jósolnak" a látók ebből állapítják meg az életed eddig megtörtént szituációit és következtetnek a megnemtörténtre ami persze képlékeny. nekem az is elég ha elmondják a multam és körülbelülire a jövőm. csakhogy megbizonyosodjak ennek a tudománynak a létezéséről
2012. márc. 4. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos személyesen is kapcsolatba tudsz kerülni, mondjuk egy Atlantiszi Fényjáróval az Ezo TV-ből. Hasznos információkkal és élettapasztalatokkal gazdagíthat meg.
2012. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!