Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom az egyik barátoma...

Hogyan tudom az egyik barátomat befolyásolni / megváltoztatni a döntését úgy hogy ő ne vegye ezt észre?

Figyelt kérdés
-

2012. jún. 5. 12:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hipnotikus sugallatokkal... Vagy megkérsz valakit, hogy döbbentse rá, lehetőleg olyat, akit nem ismer, ha olyan a helyzet... Vagy lapozz fel könyveket ilyen témában, ha mélyen hiszel benne, akkor alkalmazd!
2012. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miről van szó, elmondod? Miben akarod megváltoztatni?
2012. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
alkohol
2012. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Smartguy86 ***** válasza:
44%
Biztos jó barátok lehettek, ha így akarod manipulálni... Mi lenne ha odamennél hozzá és megbeszélnéd vele? Jah, hogy az nehéz meg beszari vagy ezért inkább reméled, hogy lesz valami hülye ezo bullshit a problémádra. Nem lesz! Nőj föl és legyél ember, b@szki!
2012. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ő 17 éves nem iszik és a csaj akivel járni szeretne őt nem kedveli. Gondoltam megfelelő szavak kiemelésével el lehet azt érni hogy ne sérüljön meg, mert a csaj barátja nagyon ingerlékeny.
2012. jún. 5. 13:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért szeretném őt így befolyásolni mert nem szeretném hogy azért ne legyünk barátok mert megbántottam. És tenyleg a barátja vagyok mert 2 hetente amikor kimegyek hozzájuk mindíg velem van!
2012. jún. 5. 13:39
 7/13 Smartguy86 ***** válasza:

2 hetente találkoztok? Az már barátság. Így nehéz őszintének lenni...De ne legyél beszari, beszéld meg vele. Ha igazán jó barátok vagytok, akkor meg tudod neki mondani a véleményedet. Egyébként meg miért akarod te megmenteni őt??? Essen csak bele a hibába! Majd abból tanul. Nincs siker hibák nélkül és mind átmegyünk ezeken, ettől leszünk olyanok, amilyenek. Ő még nem hibázott a szerelemben, hát majd most fog és tanul belőle, jobb ember lesz. Ezt ne vitasd már el tőle! Legyél a támasza de ne akarj ennél többet. Azt meg főleg ne akard, hogy miattad máshogy döntsön.


ui: Remélem nem arról van szó, hogy azt akarod, hogy inkább veled kezdjen és ne a másikkal, mert az meg egyenesen szánalmas lenne így.

2012. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak azért találkozunk 2 hetente mert 60 kilométerre lakunk egymástól!!!!
2012. jún. 5. 13:46
 9/13 Smartguy86 ***** válasza:
Azt én sejtem, csak arra céloztam, hogy ennyi kontaktussal nem nagyon lehet bensőséges a kapcsolat köztetek. Persze neten lehet beszélni, de az mégse olyan, mint amikor az ember szemébe nézel.
2012. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A barát az, akinél nem kell félned attól, hogy bármit mondasz, megbántod. A barát az, akivel lehetsz bátran őszinte, és akivel akarsz is őszintének lenni.

Amit csinálni akarsz, az manipuláció. A barátságba nagyon nem fér bele, akkor sem, ha azt állítod, hogy jót akarsz.

2012. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!