Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy érjem el, hogy eltűnjön...

Hogy érjem el, hogy eltűnjön a fejemből a gondolat, hogy született vesztes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig nemsok örömöm volt az életben,szinte sosem történt meg az,amit szerettem volna.Úgy érzem egyszerre sosem lesz teljes az életem,azaz társ,munkahely,barátok.Úgy érzem nekem az a sorsom,hogy ne sikerüljenek a dolgaim.Általában az van,hogy na most talán sikerül,aztán mégsem,sosem sikerül.

2012. júl. 18. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az önbizalom hiánya. Bízz magadban, senkinek nem az a sorsa h ne sikerüljenek a dolgai. Verd ki a fejedből, tereld el a gondolataidat, koncentrálj az apró örömökre az életben! Hallgass vidám zenéket!
2012. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antimod ***** válasza:
Meditáció, abban tudod "átprogramozni" ezeket a negatív gondolatokat.
2012. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Írj papírokat, (tacepaóknak hívom) amikre a következő szövegeket írd.

Sikeres vagyok.

Minden, ami számomra jó tessz, azt elérem.

Boldog, és szeretetteljes vagyok.

Szeretet adok, és kapok.

Stb.


Minden pozitív gondolatos, és minden célt, amit el akarsz érni, írd le egy papírra, és ragasz minden olyan helyre, ahova mész, vagy tartózkodsz a lakásba. Pl. tükör, számítógép, szekrényre/be, bejárati ajtóra, hogy amikor kimész, mindig el tud olvasni, telefonodba kezdőlapként, és elolvasva máris programozod mindazt, amit szeretnél elérni. Ha kell, az egész lakásod legyen tele ezekkel a papírokkal, hidd el, ez sokat segít. Röviden ennyi, használd a képzelő erődet, bármit írhatsz a papírokra, a lényeg mindig pozitív dolgok legyenek.

2012. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
2012. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Everya válasza:

A Titok c. konyv... Olvasd el... Komolyan, meg annak is jot tesz, aki nem hisz benne:D aki meg nincs megelegedve az eletevel, annak meg foleg:D


egyebkent meg, setalj sokat a termeszetben es figylej meg apro dolgokat:) en is voltam ilyen remenytelen, de nem tudom,hogy hirtelen mi valtozott bennem, de azota leginkabb vidam vagyok, barmi rossz is tortenik velem:) es a rosszbol is sokszor ki tudom hozni a jot...


Ahogy az elottem szolo mondta, a gond az onbizalomhiany:)... Ird ossze azt a 8 dolgot, amit szeretsz magadban, es azt a 8-at, amit nem (barmilyen kicsi is az)... Gondold at, hogy ezen hogy tudnal valtoztatni, meg egyaltalan gondold at azt, hogy kell-e... Es ha rajossz, hogy nem is olyan veszes, akkor maris jobban fogod magad erezni:) es ne koncentralj folyamatosan egy dologra, nezd tagabban a vilagot, mert ha erre gondolsz, hogy ''jaj, milyen szerencsetlen vagyok...'' stb... Akkoraz is leszel:D legyel magabiztos, elvezd az eletet, amig lehet, meg ha rossz is, akkor is forditsd a magad oldalara;)

2012. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a titok című könyvet már elolvastam,van egy másik könyvem is a kérj és megadatik.
2012. júl. 26. 07:58
 9/14 anonim válasza:
kondizz,tanulj valami harcművészetet(kitartóan) és az adni fog önbizalmat,emellett fogadd el önmagad és ne az járjon mindig a fejedben,hogy na ez tuti megint nem sikerül!de igen is sikerülni fog!
2012. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kondizni nem kondizhatok,harcművészetre nincs pénzem,nehéz elfogadni magam,mert félénk vok,de én is szeretnék átlagos lenni,és olyan életet élni,mint a többi ember.
2012. júl. 26. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!