Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy érjem el, hogy eltűnjön...

Hogy érjem el, hogy eltűnjön a fejemből a gondolat, hogy született vesztes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig nemsok örömöm volt az életben,szinte sosem történt meg az,amit szerettem volna.Úgy érzem egyszerre sosem lesz teljes az életem,azaz társ,munkahely,barátok.Úgy érzem nekem az a sorsom,hogy ne sikerüljenek a dolgaim.Általában az van,hogy na most talán sikerül,aztán mégsem,sosem sikerül.

2012. júl. 18. 09:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha nem érzed jól magad a jelenlegi világukban, az már egy jó jel! Ha nem akarsz tömeg lenni, mert van egyéniséged, az is szintén jó jel!

Kérlek tekintsd meg Alaje videó:

http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

2012. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Fordulj pszihológushoz, vagy NLP (Neuro-lingvisztikus programozás) szakemberhez.
2012. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Mágus7 válasza:

Próbálj kapcsolatot teremteni Avatárokkal,ők a Titok magas szintjét művelik.pl.(comtud.com) vagy keresd Hanry Palmert a neten.

Gyermek kori transzparens hitek szűrőjén keresztül látod a világodat,ezeket jó lenne feltárni,de a többiek tanácsai is nagyon aranyosak és jók voltak.

Biztos jóra fordul minden,mert már jó úton vagy,hiszen keresed az utat.

2012. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez a dolog kizárólag tőled függ. A sorsodat te irányítod, csak rajtad áll, hogy fogod fel az egészet. Hogy hogyan változzon a nézőpontod, arra neked kell rájönnöd, addig úgy sem változik semmi. Tapasztalatból tudom.Csak te tudsz segíteni magadadon. Ezt majd akkor fogod igazán megérteni, ha sikerült. És egyszer sikerülni fog, hidd el.
2012. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!