Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
A gyerekek tényleg látnak? embereket ? dolgokat? A Keresztlányom 4 éves lesz. Anyjával felültek tegnap a buszra és a kislány egyre azt mondogatta hogy a fiunak adjál helyet Anya. De senki nem volt ott. Egyre hogy ennek a fiunak. Még a kezét is fogta neki mert ugy állt a kiskeze neki. Az Anyja csak nagyon megvolt lepödve. a Mamához mentek ott is momdta hogy itt van a fiu , Kérdezték hol ? Hát az asztal alatt. Mamája kiakadt monta én elküldöm ezt a fiut innen én eltaposom és ugy taposgatta minha tényleg csinálná. A kiscsaj meg elkezdett sirni hogy miért kellet a fiut elküldeni. alig akart megnyugodni. Mi volt ez ? Furcsa nagyon . Kit láthatott?. Mert nevét nem mondta.
2012. júl. 25. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

> A gyerekek tényleg látnak? embereket ? dolgokat?

Nem.

2012. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

elöző kommentelőnek üzenem, hogy nem biztos, hogy képzeletbeli barát...

nem tudom, ki mennyire hisz benne de ha hisz ha nem a kisgyerekek többsége látja a halott lelkeket rengeted történetet hallottam ami így kezdődött ahogy a kérdező is leírta és végül hívtak egy szakembert, hogy megtudják tényleg egy lélek van a kisgyermek körül és igen azvolt.

Érdemes ezenis elgondolkodni.

2012. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Az is lehet, hogy skizofrén a kislány. Viccen kívül! A skizofrének látnak embereket, állatokat, furcsa lényeket akik hozzájuk beszélnek és buzdítják különféle (általában rossz szándékú) dolgok megtételére.... Benne van a pakliban, hogy skizofrén tünet amit lát.
2012. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Állítólag én is láttam az anyukám anyuját állítólag a gyerekek még nem teljesen felnőttek tehát még van valami kapcsolatuk a szellemvilággal
2012. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DrGempa ***** válasza:
0%
szegény elmebeteg...
2012. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Különös kérdés, de az utolsón besírtam....:))
2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!