Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hülyeség az ha meg ijedek a...

Encsi00801 kérdése:

Hülyeség az ha meg ijedek a Kör című filmtől?

Figyelt kérdés
Bocs ha rossz a kategória.Ja és lány vagyok.

2012. aug. 7. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem, hiszen ezért készülnek a horror filmek, hogy az emberek féljenek.
2012. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
alapból nem baj csak akkor ha már tényleg aludni se mersz ..
2012. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem, én meg se merem nézni :) elvagyok nélküle azt hiszem
2012. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
71%

6 évesen nézetett velem az unokatesóm elősször horrort..

Asszem Freddy krueger és Jason volt, akkor annyira fóbiás lettem, hogy mindenhova feloltott lámpával járkáltam este és anyuméknál aludtam :D Így visszagondolva elég vicces, de nekem az a véleményem hogy elvagyok nélkülük :D És sztem nem hülyeség ha megijedsz :D mondjuk az volt az első horror amit végigtudtam nézni :D

2012. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én japán szereplőkkel néztem meg de nem szeretném a magyar szereplőkkel meg nézni mert azt mondták az ijesztőbb
2012. aug. 7. 19:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Magyaroknál ki játssza a kört? :)
2012. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Won ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös! Ez a lényeg. De azért hosszú távon ne félj tőle, mert az alaptalan, hisz csak egy film. :)


Won

2012. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen... Az ilyen filmeknek pont az a céljuk, hogy félelembe és negativitásba taszítsanak. Láss túl a félelmen!
2012. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Loller ***** válasza:

dehogy, egyáltalán nem szégyen. Én személy szerint imádom a horror filmeket, nagyon nagy rajongójuk vagyok, és egy két horror még meg is ijeszt.(nem azért mert ennyire tökös gyerek vagyok, hanem szerintem nem jó a felhozatal, kevés ígényes horror film van.


Amennyiben a Körnél félelmetesebb filmet szeretnél nézni ajánlom a Paranormal Activityt, egy tál popcornal, kólával, és kis türelemmel =)

2012. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kb 8 éve láttam először és utoljára a kört.

Mai napig rossz érzésem van ha rá gondolok, bennem mély nyomot hagyott. Akkor még olyan köcsög voltam h felhívtam a legjobb barátnőmet szám nélkül és bele suttogtam hogy "seven day". szegény beparázott rendesen de még aznap elmondtam én voltam. Ha ez fordítva történt volna engem a mentő vitt volna szívrohammal :D :D :D

Tudom hülyeség de egyszer végig néztem a filmen belüli videót de utána akár hányszor mutatták becsuktam a szemem, biztos ami biztos alapon :D

26/N

2012. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!