Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek nem hülyeség az...

Szerintetek nem hülyeség az hogy nem létezhetnek "idegenek"?

Figyelt kérdés

Szerintem az...

-ha már MI is létezünk akkor máshol nehogymár ne legyen élet

csak lehet,hogy máshol olyanok hogy mi azt felsetudjuk fogni


a világ egyetemben mi végülis egy kis pontok vagyunk vagy azok se

amit felfedeztün az űrben az egy semmi,porszem


meg mi is sejtekből épülünk fel.tehát az állatok nem másabbak tőlünkcsak pl a bálna:mivel ugye vízben van úgy álltak össze a sejtek hogy uszonyt alkotva tudjon úszni

VEgülis okosabbak mint mi magunk mert tudják hogy mihez mikell.ha nem tudnák akár levegőt venni se tudnék


vannak az atomok...lehet hogy amit mi nézünk atomokat abba egy egész világ van sőt lehet hogy valakinek csak egy atom az egész világunk


és igen ott sok lehet

ez nyilván azért van mert mi nem tudjuk felfogni hogy milyen nagy eltérés lehet méretekben,időben


az se biztos hogy az idegenek inteligens zöld lényej

szerintem vannak primitívek meg fejlettek is.és hogy hogy nézbek ki...mi szerintem else tudjuk képzelni vagy látni se láttunk olyan színt



Ki tudja milyen világ



Úgy hogy "idegenek" biztos vannak csak mi nem tudjuk felfogni és felfedezni sem mert ember még nem mnt olyen messzire fel a világűrb és le se az atomok fele


2012. aug. 3. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy vannak. De az viszont lehetséges, hogy még egyszer sem találkoztunk velük eddig.
2012. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
szerintem is vannak. elég egoista hozzáállás volna, ha azt gondolnánk, hogy egyedül vagyunk az univerzumban. abban nem vagyok biztos, hogy úgy is néznek ki, ahogy leírják őket, szerintem simán lehet, hogy olyanok, vagy majdnem olyanok mint mi...aztán lehet, hogy van ilyen is, olyan is :)
2012. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 10?
2012. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

32....ezek szerint csak egy 10 éves gondolhat ilyeneket...

De bizonyára tudod hogy mind hülyeség amit írtam...

2012. aug. 3. 22:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztos léteznek, kisebb az esélye annak, hogy csak mi létezünk. Azonban olyan messze élnek tőlünk, hogy nem tudjuk felvenni a kapcsolatot, de az ilyen invázió, meg plejádok, meg akik irányítják a kormányt azok mesék.
2012. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem is az, hogy csak egy 10 éves gondolhatja ezt, hanem hogy így...

azért elég gyerekes érveket hoztál fel


igazából nem ezzel kezdődik a kérdés, hanem azzal, hogy hogyan lett bármi is, hogyan keletkezett a mindenség, a tér, az anyag, az idő és az élet


ha azt gondolod, hogy csak úgy, "magától" (hogyan keletkezhet magától, amikor nincs is még semmi, mindegy), véletlenül, akkor materialista vagy és bármi ilyesmit, amiket írsz, ez határozza meg

2012. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Èn nm mondtam hogy csak úgy...valahogy azok is létrejöttek...

De nem tudom mi abban gyerekes hogy Mi hogy jöttünk létre....

Ezt a példát azért írtam mert itt van milliárd ember ami példa rra hogy lehet máshol is ilyen akár hozzánk hasonló lény...

De sajnos soha nem fogjuk meg tudni hogy a világ meg minden más hogyan jött létre

hacsak nem leszünk egyszer olyan fejlettek hogy mégis bár ezt kétlem...



de amúgy szerintem pont egy 10éves biztos nem gondolkodna a sejtek felépített halmazáról(amik mi vgyunk..)

2012. aug. 3. 23:24
 8/16 anonim válasza:
Biztos hogy léteznek. De idegen akár minden földön kívüli élő organizmus is akár. De nem hiszem hogy találkozni fogunk is velük akár. És valószínű nem is úgy néznek ki mint mi mert miért hasonlítana az emberre?
2012. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
oké, hát akkor legyen továbbra is a 10 éves szint
2012. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bizonyíték az idegenek létezésére, hogy nem léptek kapcsolatba velünk. :)
2012. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!