Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek érdemes egyedül,...

Szerintetek érdemes egyedül, otthon szellemet idézni (pl Boody Mary-t megidézni)? Ti hisztek Bloody Mary-ban? Vagy ez csak egy hülyeség?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert érdekel a szellemvilág, az ezoterika, a spiritualitás... (Egyébként 15 éves vagyok, nem tudom, jó-e hogy ilyen fiatalon érdekelnek a szellemek)

2012. febr. 26. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem még agyilag éretlen vagy ahhoz, hogy horror filmet nézz. Helyette inkább a tananyaggal foglalkozz!
2012. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
asszem bloody mary megöli azt akivel találkozik o.O
2012. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem nagyon hihetsz a szellemekben, ha meg akarod idézni Bloody Maryt... hacsaknem öngyilkos akarsz lenni...
2012. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%

Az egész ezotéria megalapozatlan hülyeség,középkori babona!

Aki a problémáit nem tudja megoldani,ezektől várja a megoldást.

Olvasd el pl. Ráth-Végh-István: Középkori babonák c. vagy az Emberi butaság c. könyvét.

Az emberi butaság végtelen.

2012. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%

Egyedül ne csinálj ilyesmit. Ha mégis, akkor vigyázz arra, hogy ne menj túl messzire a kísérletezésben. Nem azért, mert fizikailag belédköltözik a SÁtán meg ilyesmi, hanem könnyű megszállottá válni, és azt tekinthetjük akár annak is.

Minél többet csináltam, annál inkább csalódtam az egészben, mert szinte egyik sem használt. Kétségbeesve próbáltam az egyre durvább szertartásokat, mert úgy gondoltam hogy akkor biztosan sikerül. Sérülések és hegtetoválások is maradtak utána, ami emlékeztet arra hogy mégegyszer ne csináljam. :)

2012. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
A Blody Mary vmi paradicsomkoktél :S
2012. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Az előzőnek van sajnos igaza, én is akkor csináltam amikor a padlón voltam és ettől vártam a megoldást. Persze nem múlt el semmilyen gond ettől, csak jól esett áltatnom vele magam. Végül ezek nélkül oldottam meg. :)
2012. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Bloody Mary-t, ha megidézed megjelenik, ha pedig nem félsz tőle kijön a tükörből és ad egy blody mary-t!
2012. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
14%

nem érdeme démonok beléd mennek és ezzel nem szabad játszani


Ördög embergyilkos

2012. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem baj, ha érdekel ez a téma, de csak egy kontextusban.

Az állatok nem tudnak létezésükről, s így halálukról sem. Mi igen, csak képtelenek vagyunk felfogni végességünket.

S mivel semmiféle menekülési útvonalat nem találhatunk, hát kitalálunk magunknak. Ez is érdekes és szórakoztató téma lehet.

Szellemidézéshez használj ultrahangot.

2012. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!