Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért jelenhetett meg a sosem...

Miért jelenhetett meg a sosem látott nagyapám szelleme?

Figyelt kérdés
Nem most történt, hanem még mikor kb 7 körül lehettem. Egyik este átmentem anyu szobájába hogy mellette aludjak és az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy olyan hideget érzek a bőrömön és mikor felnéztem ott állt a nagyapám az ágyunk mellett és anyut figyelte. Persze senki nem hitt nekem. Anyu 8 éves volt mikor meghalt az apukája. Sose láttam de éreztem, hogy ő az. Nagyon fura volt. Azóta is sokszor eszembe jut vagy álmodom róla.

2012. aug. 21. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Álmodtál. Megesik, naponta többször is.
2012. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az, hogy valaki megpróbálja elmagyarázni az embernek, hogy mi történhetett valójában, még nem trollkodás.

Az jön ide, aki akar.


Én egyet kérdezek:

Ha te eldöntöd, hogy mi van, miért kérdezed meg?


Egyébként pedig nyilvánvalóan csak álmodtál. 7 évesen nem csoda, ha az ember ilyeneket lát. Ha sosem láttad, honnan tudod, hogy ki volt? Érezted? Persze, hiszen sosem láttad a nagyapád, ezért egy ismeretlen férfialakhoz rögtön őt társítottad, ennyi történt.

2012. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valóban eldöntöttem-éreztem, hogy nem álmodom, hanem egy szellem áll az ágyam mellett. De ha figyelmesen olvastad volna a kérdést feltűnt volna, hogy nem arra vonatkozott "mi" hanem a kérdés lényege a "miértben" rejlett.

Miért lehetetlen az -hozzáteszem- épp ebben a témakörben, hogy valaki "érez" valamit?

2012. aug. 21. 21:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék azért, hogy ahogy olvastam a kérdéseket ebben a témakörben főként válaszok a laikusoktól érkeznek. Valószínűleg, ha már itt teszek fel kérdést főleg azoknak a véleményére számítanék akik hisznek is ebben.
2012. aug. 21. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem laikusok, szkeptikusok. Nem ugyanaz.

Az pedig, hogy te milyen válaszra számítasz, az egy dolog.

Ha neked bólogatójánosok kellenek, akkor igazából nem is érdekel a dolog, csak azt akarod, hogy minél többen beírják, hogy igeeeeeeeeen szellem volt.


7 éves voltál, gyanítom most legalább 14 vagy. Ennyire pontosan nem emlékszel az érzéseidre...

2012. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Laikust akartam írni mivel arra gondoltam, hogy aki ért ilyesmihez nem azonnal rávágja, hogy álmodtál más lehetőség szóba se jöhet punktum.... De legyen igazad nem bánom, a szkeptikus is megfelel...

Amúgy 26 vagyok.

És igen, ha egy érzés-történés erős hatással van az életedre emlékszel rá akárhány év is telt el.

De én nem vitázni jöttem ide, hanem arra számítottam, hogy valaki olyan is fog válaszolni aki ért ilyesmihez és választ ad arra szellemek miért is látogatnak vissza stb...

2012. aug. 22. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem látogatnak vissza, mert nem léteznek.

Ehhez nem kell érteni, ez mind csak áltudomány, mivel semmiféle bizonyíték nincs rá.

Én sem vitatkozni akarok, de sajnos, amikor már a 45. olyan kérdést látom, hogy tényleg lesz-e reptoidinvázió decemberben, elpattannak az idegszálak.

2012. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Karesz6969 ***** válasza:
Privát ment...
2012. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én hiszek neked. Szerintem nem rosszindulatból volt ott, hanem ránézett anyudra, vigyázott rá.
2012. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!