Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ez? Mit csináljak?...

Mi lehet ez? Mit csináljak? Csak az olvassa el, aki nem egyből beakar szólni! Nem vagyok hülye!

Figyelt kérdés
Előre tudom,hogy legtöbb ember,csak azt fogja írni,hogy hülye vagyok,álmodtam,stb...de azért leírom,hátha kapok segítséget.Nemrég költöztünk albérletbe.Azelőtt már laktunk 3házban,illetve anno ugye párjaimnál is aludtam.Soha nem volt semmi problémám,nem nagyon foglalkoztam ilyen dolgokkal.Albérletbe jöttünk,tetszett,elején tök jól éreztem magam...majd elkezdődött a dolog.úgy kezdődött,hogy barátom 4:25kor kel minden nap hajnalban,egyik hajnalban egy órával előbb csörgött az ébresztője.soha nem állítja be újra,csak este mindig le okézza,hogy be legyen állítva.szólt nekem,hogy hallottad?ki is nyomta,és újra be kellett állítania.meg mondta,hogy eléggé homályosan lát.aztán visszafeküdt.nemtudtuk mi lehetett,de nemigen foglalkoztunk vele.Panelben vagyunk,tudom vannak alapzajok.Fölöttünk nincsenek,mi vagyunk legfelül.De elég sűrűn hangos kopogások jönnek innen-onnan.(mintha erősen szögelnének a falba....)Amikor párom dolgozik,sokszor gyomoridegem van,érzem hogy valaki néz.Amikor elmegy hajnalban,már nem is tudok visszaaludni.Gépezek,hallom hogy mellettem recseg a parketta.úgy mintha járkálna vagy csak mozogna egy helyen valaki.egész nap ugyanott gépezek,csak hajnalban hallom ezeket :S már 2.jára fordult elő,hogy 2különböző szekrény ajtaja nyitva volt.először nem foglalkoztam vele.de a másik szekrény a hűtő fölött van.elég nagy hűtőnk van,és a hűtőhöz nem ér a szekrény,mert beépített.nemigen használjuk,én nem is igen érem fel.Kinyitni nem könnyű,mert ilyen mágneses,és húzza össze rendesen.Plusz,multkor amikor visszaaldtam amikor elment melóba párom,ezt nem tudom hogy fennt voltam-e vagy álmodtam,de sztem fennt voltam....mert állítottam be ébresztőt,olyan volt hogy felkeltem,felültem,és szinte alig láttam valamit,olyan homályosan láttam.majd felkeltem,amire már emlékszem,megnéztem mennyi az idő,kb fél órával volt később mint az ébresztő szólása.és ki volt kapcsolva.Az értelmeseket kérdezem,mit tehetnék?Ha van is itt valaki,hol találnék olyan embert,aki vissza tudja küldeni őt?Félek,és mindig ideges vagyok szinte :(

2012. aug. 23. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
62%
Én hiszek neked, ne félj a szkeptikusoktól, ha gondolod megosztom veled a történetem és a tanácsaim, csak írj privát üzenetet. :)
2012. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
87%

Sorolom. Bár nem tudom, hogy az értelmesek alatt mit értesz... Ezotériahívőket vagy normálisan hozzáértő embereket.

1. Az ébresztő semmit nem jelent.

2. A kopogások a panelban teljesen normálisak, semmi jelentése nincs. Bármi lehet. Kisállatok, nagyobb állatok, hülye szomszédok, akármi.

3. A parketta a legtöbb helyen recseg. Fa, szú, hőtágulás, ilyenek.

4. A nyitott ajtó is bármivel magyarázható. Fizika az is.

5. A homályos látás az ébredés mellékhatása.


Kit kell visszaküldeni és hová?

2012. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként a homályos látás az allergia egyik tünete is lehet. Most pedig parlagfű szezon van. Én allergiás vagyok rá és minden reggel kell kb 5 perc amire kitisztul a szemem.
2012. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Nem vagyok allergiás semmire!Soha nem láttam ilyen homályosan....ez volt az első ilyen eset! Igeen,jöhetnek panelból rendes hangok.de baz-ki a nappaliban vagyunk,mellettünk van az étkező jobb oldalt,bal oldalt és mögöttem nincsen semmi,azaz bal oldalt az ablak,mögöttem egy fal,és ott már nincs lakó.ki zörög akkor?? én kopogok magamnak egész nap?? és nem csak 1 helyről jön a kopogás...a szekrény hogy volt nyitva ?? magától kilökődött??
2012. aug. 23. 19:18
 5/72 anonim ***** válasza:
67%
Van ilyen szellemjárás, de ha én bérlő lennék, inkább elköltöznék, nem költenék szellemirtásra.:)
2012. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
83%

Az ébresztő nem mindig megbízható. Nálunk is rossz néha.

A kopogások a hőtágulásnak tudhatók be.

A szekrényajtót lehet valamelyikőtök hagyta nyitva, velem is volt már ilyen.

Hajnalban, ha felébredsz, gyakori a homályos, vagy a rossz látás.


Szóval... nincs nálatok semmi természetfeletti!

2012. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
44%

Én egyszer láttam magától mozgó hintaszéket, aztán arról is kiderült, hogy mitől mozog. Tehát az ajtó is kinyílhat magától.

A falban pedig lehet kisállat szintén. Egér például.


Nem tudom mit kell ilyen agresszívnak lenned, tudod mit, akkor szellem volt, te már úgyis eldöntötted, hogy csak és kizárólag az lehet, amire 0 tudományos bizonyíték van...

Azonnal indítsd el ezt a zenét:

http://www.youtube.com/watch?v=m9We2XsVZfc

Ettől majd elmenekül.

2012. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
Mert eddig szinte akármit olvastam itt,mindenhova ilyen okosságokat írtak be,hogy ez lehet ettől attól....és akkor miért érzek olyat hogy vki néz?követ?sokszor visszafeküdtem hajnalban,felkeltem,és fáradtabb voltam mit azelőtt....soha,soha nem képzeltem be dolgokat....és nem is foglalkoztam ilyenekkel.örülök hogy neked nem volt semmi ilyesmi dolgod...
2012. aug. 23. 19:28
 9/72 anonim ***** válasza:
40%
Ne törödj veluk. Írtam, hogy vannak irtók, de olcsóbb költözni, mert bérlő vagy, nem tulaj.
2012. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
54%

Talán azért írják be, mert van rá tudományos magyarázat?

Kiírjak egy kérdést, miszerint tegnap morajlásokat hallottam és fények csapkodtak le az égből, ez az istenek haragja-e?

Mindenki beírná, hogy hülye vagyok, ez villámlás.


A nézést és a követést pedig azért érzed, mert már annyira félsz ettől az egésztől, hogy ezt érzed. Mint egyedül egy sötét sikátorban.

2012. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!