Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megérezhetem a szellemeket?...

Megérezhetem a szellemeket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Akik csak offolnak azok inkább ne írjanak!

A házunk kétszintes és van benne asszem 8 helyiség

Valahol nem érzem magam biztonságba mint a lentis és a fenti budiba meg a nappaliba a hálóba meg még az én és a nővérem szobájába, az egész lakásban tükrök vannak és nemtudom valamiért nem szeretem őket a nappaliba végülis elég jó még aludni is de még ott se annyira

Megérezhetem a szellemeket?


2012. szept. 1. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Röviden: Nem. Hosszabban: Nem mert szellemek nem léteznek. Bővebben: Biztos láttál valami ijesztő filmet, amiben tükrök voltak vagy valami rossz emléket kötsz a tükrökhöz tudat alatt. (Ez nem off)
2012. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem valószínű hogy szellem miatt érzed ezt a biztonságérzet-hiányt. A tükrök okozhatják. Nem azért mert átjárók lennének a szellemvilágba, vagy mert megszállta őket valami, hanem mert a tükrök mindenkiben bizonytalanságérzetet keltenek. Ennek bizonyára tudatalatti okai vannak. Ezért nem érdemes nagyobb tükröt tartani a hálószobában, és olyan helyeken sem, ahol közvetlenül szembesétálhatsz vele. jobb a szekrényajtó belsejében, vagy a fürdőszoba falán tartani őket, és máris biztonságosabbnak érződik a ház.
2012. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Ebből annyira lehet következtetni, hogy 2 szintes a házatok sok tükörrel... hogy következtettél ebből a szellemekre?
2012. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Érezheted öket, ha büdösek.
2012. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Egyetértek a 3. kollégával. Hogyan jöttek a szellemek?? Én az egész házban nem érzem magam biztonságban, mert valami beazonosítatlan lényekkel élek együtt, és még látom is őket! Na ezt pipáld le!
2012. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Meg érezhetem a szelemeket? - Nem, csak a loút!
2012. szept. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha már minden egyéb, hétköznapi, józan illetve belső lelki okot kizártál a félelmedre, akkor és csak akkor gyanakodj ilyen okokra. :)


Ha azok után sem múlik, akkor meg megkérheted a Jósistent, hogy segítsen, hogy jól érezd magad otthon:)

(ha meg esetleg mágiával foglalkozol, akkor érdemes befejezni, mert annak lehet ilyen következménye)

2012. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mustafa33 ***** válasza:
Ajaj, kavkadzsárelsz?
2012. szept. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez ilyen 50-50 kérdés ki miben hisz. Ha már legalább 2 hete nem néztél semmi ilyeszgetős filmet vagy nem ezen járt állandóan az eszed csak akkor érvényes. Látsz valamit, hangokat hallasz, azt érzed figyelnek? Ilyen velem is volt mondhat bárki bármit egyszerűen csak győzd le a félelmed csak az agyad játszik veled. Ebben sokat segít akármilyen bugyután hangzik ha hangosan kimondod h menj el, hadj engem békén csak úgy mintha beszélnél valakivel. Akár sokszor is hiddel ez segít majd.
2012. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megérezheted,bármit érezhetsz, ettől még nincsenek szellemek...Ez ilyen egyszerű.
2012. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!