Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan győzzem le a félelmem?...

Hogyan győzzem le a félelmem? (többi lent! Fontos! )

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta érzek valamit vagy valakit.Kiskoromban,ha nayukám kiment a szobból akkor folyton ordítottam,hogy kapcsolják fel a villanyt.Aztán 6 évesen kinőttem belőle,és mikor 13 évesen meghalt a nagypapám megint előjött,hogy éjszaka mindig érzem mintha valaki figyelne,és FÉLEK tőle.Egyszer még valaki átis ölelt,de amikor reggel megkérdeztem anyukám,hogy ő ölelt meg-e éjszaka azt mondta,hogy nem.Pedig éreztem,hogy valaki átölel!Ez az érzés még máig nem múlt el,pedig már 16 éves vagyok.Nem hiszem,hogy csak bemesélem magmanak mert egyedül csak otthon érzek ilyesmiket és ha megérzem akkor félek,máshol nem félek.Szüleim nem hisznek a szellemekben,nem tudom senkivel se ezt megbeszélni..eddig elfojtottam magamba,de már nem nagyon megy..hogyan győzzem le a félelmem? Segítsetek..

2012. szept. 7. 19:23
1 2 3
 1/21 sanyi vagyok 9454 válasza:
53%
Figyelj nem muszály legyőzni nekem is van ilyen és nekem se hisznek SZELLEMEK léteznek! Menny el valami szellemekkel foglalkozóhoz és kapsz választ minden kérdésedre
2012. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

16 vagyok


é ugyanezzel a problémával küzdök már egy jó ideje


úgy érzem hogy valaki figyel stb.


én már kezdek beletörődni és együttélni vele pedig én is félek

2012. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
engem fekvés közbe néha valami elkezdi simogatni az arcom akkor megugrok kicsit utána vissza fekszem ma már tudom ki lehet szóval már nem parázok tőle.ha csak ölel és nem bánt akkor meg ne félj tőle.
2012. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Mikor úgy érzed éjjel, h nem vagy egyedül, akkor szólítsd meg az "illetőt", próbálj vele kapcsolatot teremteni, kérd, h érintsen meg.

Ha nem történik semmi, akkor teljesen fölöslegesen féltél idáig, nincs ott senki és nem is lesz, bármikor eljátszod... ezzel megnyugtathatod magad.

Ha mégis van ott vmi, kétlem, h bántani akarna... különben már megtette volna... ez esetben felfedeztél vmit, amit később senki sem fog elhinni (még én sem). Ha tényleg van vmi, ami érint, beszél... hát nosza! Legalábbis én szívesen megismerkednék vele. De erős a gyanúm, h az első variáció fog történni.

A lényeg, h légy erős.

2012. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De egyszeráen még megszólítani is félek.Félek tőle..nem tudom megmagyarázni miért de rettegek..ha még be is bizonyosodna,hogy tényleg ottvan..asszem ott ájúlnék el rögtön..:/
2012. szept. 7. 21:46
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
tudom mit érzel :( velem is ez van a mostani albérletünkben,és még egyéb dolgok.csak én 18 vok . soha nem féltem sehol,nem is éreztem ilyet mint most..... nem is halt meg senkim :( szóval nem értem..... elvileg pap tud segíteni....
2012. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nincs pap a közelben..de még ha lenne az anyukámék úgyse egyeznének bele..nem tudom mitcsináljak..:/
2012. szept. 7. 23:14
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Szedd össze azt a reszkető valagad és nézz szembe vele! Pap nem fog segíteni, hogy legyőzd a saját félelmed. Ne keress kitérőket, mert nem lesz. Vagy kiállsz, v sajnáltatod tovább magad.
2012. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én most 13 éves vagyok és nekem is idén halt meg a papám. Előtte mindig olyanokat álmodtam, hogy a mellettünk lévő lakásban, ahol most a mamám lakik az előtte ott élő öreg nő megjelenik, bántani akar. De miután meghalt úgy éreztem vigyáz ránk. Ha a papád sosem bántott semmi okod arra, hogy félj a szellemétől.
2012. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Próbálom össszeszedni magam,de nem nagyon megy..nem hsizem,hogy a nagypapám lenne ott,mert tőle sose félnék!!Fogalmam sincs mi van ott,de nagyon félek tőle.Megpróbálom legyőzni a félelmem,de mais arra riadtam fel,hogy valaki néz.
2012. szept. 8. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!