Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan győzzem le a félelmem?...

Hogyan győzzem le a félelmem? (többi lent! Fontos! )

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta érzek valamit vagy valakit.Kiskoromban,ha nayukám kiment a szobból akkor folyton ordítottam,hogy kapcsolják fel a villanyt.Aztán 6 évesen kinőttem belőle,és mikor 13 évesen meghalt a nagypapám megint előjött,hogy éjszaka mindig érzem mintha valaki figyelne,és FÉLEK tőle.Egyszer még valaki átis ölelt,de amikor reggel megkérdeztem anyukám,hogy ő ölelt meg-e éjszaka azt mondta,hogy nem.Pedig éreztem,hogy valaki átölel!Ez az érzés még máig nem múlt el,pedig már 16 éves vagyok.Nem hiszem,hogy csak bemesélem magmanak mert egyedül csak otthon érzek ilyesmiket és ha megérzem akkor félek,máshol nem félek.Szüleim nem hisznek a szellemekben,nem tudom senkivel se ezt megbeszélni..eddig elfojtottam magamba,de már nem nagyon megy..hogyan győzzem le a félelmem? Segítsetek..

2012. szept. 7. 19:23
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

A horror filmeknek sőt az akciófilmeknek is vannak mellékhatásai. Megértem, ha azt mondod, hogy hülyeség. Én is így gondoltam.. Én például éjjel a laptopomon sötétben néztem zombis horrorfilmet - kaptárat - és jót röhögtem az egészen. Konkrétan röhögtem, és azt gondoltam: na bsszmeg ezen mi 18? Egyáltalán nem volt ilyesztő. De aztán amikor véget ért, még kicsit neteztem, és félóra után a lábam nem mertem a padlóra lerakni, pedig semmi nem volt ott. megfordulni sem voltam képes bameg annyira fostam. Fél óráig győzködtem magam, míg képes voltam a karnyújtásnyira lévő lámpát felkapcsolni. Aztán lámpafénynél másztam be az ágyamba, és egész éjjel nem mertem kibújni a paplan alól. MIndenhova zombikat és pripiaty-gázmaszkos szellemeket képzeltem. és amikor a bátyám a szomszéd szobában behúzta a függönyét, szívrohamot kaptam kishíjján.


Szerintem te is nézel olyan filmeket, amiben a kommandósok a sötétben rejtőznek.


De ha már megtörtént, akkor elmondom a megoldást. Egy dolog van, ami legyőzi a félelmedet: a nevetés (nevezheted ahogy akarod: öröm, boldogság, vidámság)

Ez az, ami abszolút elfelejteti veled a félelmetes dolgokat. Csak egy jó példának: youtubeon keress rá: TheVR. Tőlük nézz gameplayt. ha azon nem röhögöd agyon magad, akkor semmin sem.

2015. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!