Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan győzzem le a félelmem?...

Hogyan győzzem le a félelmem? (többi lent! Fontos! )

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta érzek valamit vagy valakit.Kiskoromban,ha nayukám kiment a szobból akkor folyton ordítottam,hogy kapcsolják fel a villanyt.Aztán 6 évesen kinőttem belőle,és mikor 13 évesen meghalt a nagypapám megint előjött,hogy éjszaka mindig érzem mintha valaki figyelne,és FÉLEK tőle.Egyszer még valaki átis ölelt,de amikor reggel megkérdeztem anyukám,hogy ő ölelt meg-e éjszaka azt mondta,hogy nem.Pedig éreztem,hogy valaki átölel!Ez az érzés még máig nem múlt el,pedig már 16 éves vagyok.Nem hiszem,hogy csak bemesélem magmanak mert egyedül csak otthon érzek ilyesmiket és ha megérzem akkor félek,máshol nem félek.Szüleim nem hisznek a szellemekben,nem tudom senkivel se ezt megbeszélni..eddig elfojtottam magamba,de már nem nagyon megy..hogyan győzzem le a félelmem? Segítsetek..

2012. szept. 7. 19:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ne félj! Szellemek nem léteznek.
2012. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
23%

Nem mondjátok komolyan hogy ti hisztek az ilyesmiben?

Le lehet szavazni, de szerintem ez elkeserítő, ha úgy érzed hogy figyelnek, az üldözési mániát jelenthet. Ne haragudj meg e miatt, hogy így kezelem a dolgot. Nem voltam ott, nem tudhatom min mentél / mész keresztül.. de most komolyan, ha lennénk szellemek, már rég lenne rá egy 100%-os bizonyíték. ezek a Paranormális jelenségek a félelmedre épülnek, ha hagyod hogy eluralkodjon rajtad, annál szarabb lesz. 6 évesen még én is fostam hogy ha pl kimentem slozira, valaki lesz a sötétben meg ilyenek..

Lényeg a lényeg, figyeld meg, ha pl menézel egy horrorfilmet(teszemazt - Átok) utánna tök bevagy tojva, hogy a kis yoko-ono kimászik a paplanod alól. szal, egyszerűen ne parázz. ha meg tényleg ott a szellem, videózd le, azt nyomd fel a youtube-ra és érd el a legnézetebb videó rekordját. Minden jót. Szia.

2012. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

utolsó:

természetesen nem kell elhinned,hoy léteznek szellemek,hisz vannak tudatlan emberek és legyenek is.De van rá bizonyíték,csak tudod néha ki kellene nyitni a szemed.Nincs üldözési mániám mert máshol nem érzem ezt,csak a szobámba.És az igazi szellemeket nem lehet csak úgy "lekamerázni" mert a szellemeket nem lehet látni csak érezni.Attól hogy még nem látod létezhet.Hisz a levegőt se látod mégis van,nem?:)

2012. szept. 9. 02:45
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne nevezd tudatlannak senkit, mert lehet pont te vagy az, aki a levegőtől tart. Egyébként meg... én is, mint szkeptikus állok hozzá a témához. DE! Legyen karácsony neked, elméleti síkon felteszem, h tényleg van ott vmi. Az emberi lélek erősen szociális típus, tehát azzal, h te látod és érzed egyedül, mégis bujkálsz tőle, fájdalmat okozol neki. Mert évek óta csak magányosan kóborol és lógatja szellem orrát, h nincs társa, akivel kommunikálhat. És végre eljöttél te, a hű de nagy kiválasztott, aki képes volna fényt hozni sötét napjaiba. Ennél szebb mesét már nem tudok kitalálni, h állj oda a félelmed elé. Túl sok kifogást hordtál össze. Totál értelmetlen tanácsot kérned, ha félsz bármit is kipróbálni. Ezt csak te rendezheted le magadnak. Szóval tessék kiállni, v 30 éves korodban is rettegni fogsz az árnyékodtól.
2012. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben szellem, tegyél 1 tollat és 1 papírt az asztalra mielőtt elmész vhova, és ha erős a szellem írni fog rá. Ha nem ír rá, akkor vagy nincs, vagy gyenge(ha gyenge nem bánt)


Robertop

2012. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: Igazad van,elnézést ha megbántottalak.megpróbálom legyőzni a félelmem.


utolsó: köszönöm,ezt kifogom próbálni:)

2012. szept. 9. 13:41
 17/21 anonim ***** válasza:

Mikor érzed,hogy ott van,akkor szólítsd meg,hogy adjon gy jelet,hogy megbizonyosodj róla,hogy tényleg ott van!

A szellemek általában azért tartózkodnak a Földön,mert bevégzetlen dolguk van,stb. Illetve olyan emberekkel próbálnak kapcsolatba lépni,akik érzik,hallják,látják őket. Elhiszem,hogy félsz,megértelek,de erősnek kell lenned! Próbálj meg kapcsolatba lépni vele,s ha kell,segíteni!

A lényeg,hogy erős maradj,és légy tisztelettudó!

Egy szellem olykor teljesen össze lehet zavarodva,még akár azzal sincs tisztában,hogy elhunyt.

Úgyhogy kitartás!

2012. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 ezakarim válasza:
figyu mond azt hogy ha papa ha te vagy az agy egy jelet vagy érints meg.ha megérint vagy ad egy jelet akk az a nagypapád akk mond azt hogy hadj aludni.ha meg nem ad semmi jelet akk mond azt hogy menny a szobámbol. ha ez nem segít akk hadjad. majd elmegy.
2013. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Sumajer válasza:

Üdv! A tollas megoldás hogy sikerült? Én azt javaslom hogy vegyél 1 ilyen üvegszálas lámpát ilyesmit: [link]

És ezzel próbálj meg kommunikálni a szellemmel vagy ami ott van. (Ha lehet akkor ne fújkáld meg ne legyen a szobában levegőjárás) Kérdezz meg tőle hogy bent vagy a szobába ha igen akkor mozgasd meg a szálakat és tényleg mozogni fognak bár én ezt unokatesómmal próbáltam ki egy sötét szobába még az ajtót is bezártuk és mi is társalogtunk valakivel/valakikkel.

2013. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nem tudom hogy léteznek vagy nem,de az biztos hogy csak Te tudod legyőzni ezt az egész érzést.Ha hagyod ezt eluralkodni,akkor be fogsz csavarodni teljesen.

Egészen fiatalon Én is éreztem idegen energiákat vagy mondjuk szellemeknek és hamar elfogadtam,mert nem voltam hajlandó állandó félelemben élni.Én eldöntöttem hogy Ő/Ők ártalmatlanok,sőt a barátaim.Egy idő után ezek a jelenségek elmúltak.

Apám kisértet sokat álmomban.Mindig szólt hozzám a távolból,de nem mutatta meg magát.Eleinte féltem és le blokkoltam....menekültem előle.Csak az energiáját éreztem,ugyan olyan erősen mint amikor még élt.Rosszul voltam minden ilyen álom után.Már nem mertem elaludni.

Úgy döntöttem,hogy változtatok.

Az apámmal való rég múlt kapcsolatomban kerestem a választ először.Úgy halt meg hogy nem tudtam tőle elbúcsúzni nem ölelhettem át és még rengeteg mondani valóm lett volna neki.Arra következtetésre jutottam,hogy a tudat alattim jeleníti meg Őt álmaimban.Lelkiekben nem engedtem el.

Elhatároztam hogy bátor leszek.(őszintén szólva ez azért évekig tartott)

Álmomban ismét hívott.A hátam mögött állt.És végre hirtelen megfordultam.A lehető legrondább arcot képzeltem magam elé akkor....de nem így volt.

Szép volt,megkönnyebbülés és boldogság sugárzott az arcából.A szeme színe égszín kéken mosolygott rám.

Egy darabig néztem Öt...majd mondtam,hogy:-Tudom,hogy meghaltál.Menj el! Hadj békén!.....

Onnantól kezdve nem láttam és nem éreztem apámat többé.

Próbáld te is a kapcsolatot letisztázni magadban és elküldeni ezt az érzést.Ha nem megy kérj szakembertől segítséget.

2015. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!